Підозрюваний у сепаратизмі хмельничан “заробив” на нову статтю – обзивав суддю “самозванцем, простою особою у чорному платті”

Хмельничанин, який називає себе уповноваженим фейкової територіальної громади Хмельницького Григорій Дерев’янчук, підозрюється у втручанні в роботу судових органів (ч. 1 ст. 376 ККУ, ч.2 ст. 296 ККУ), і наразі передача справи готується до суду.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, у провадженні Хмельницького міськрайоного суду знаходилася цивільна справа за позовом мешканки Хмельницького Світлани Крячко до пана Дерев’янчука. Останній начебто вимагав у неї гроші. У підсумку справу закрили, але відповідач встиг “заробити” на нове провадження.

Фото НГП

Фото НГП

Під час розгляду справи по суті (18 березня і 13 квітня 2016 року) Дерев’янчук зривав засідання, обзивав головуючого суддю Сергія Колієва “самозванцем і простою особою у чорному платті”, висував вимоги пред’явити службове посвідчення судді. За вказівкою відповідача невставнолені слідством особи у залі суду перегорожували вихід служителю Феміди, мотивуючи це застосуванням “громадського затримання”.

Більше того Дерев’янук на засіданні переконував, що Хмельницького міськрайоного суду, який розміщений на вулиці Кам’янецька, 117, не існує.

Максимальне покарання по інкримінованих кримінальних статтях – позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Як писав НГП, 1 березня 2017 року у нежитловому приміщенні Дерев’янчука під час обшуку було знайдено купу фейкових документів, пов’язаних з діяльністю псевдотериторіальної громади. Зокрема, заяви на ім’я уповноваженого територіальної громади Хмельницького, бланки волевиявлення людини про приєднання до договору з уповноваженим з питань реєстрації, статут і протоколи зборів громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Територіальна оборона», свідоцтва суверенних народних підприємців (суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності), проект повідомлення про початок роботи народних автостанцій, кліше печаток “Безпосередня влада народу України”, “Уповноважений з питань реєстрації”, “Народний реєстратор” тощо.

Виїмка відбулася на підставі кримінального провадження за ч.1 ст.109 КК України (“Захоплення державної влади”).

6 березня Хмельницький міськрайонний суд арештував документи, знайдені під час обшуку у Дерев’янчука.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Якщо цей суддя призначений / затвердженний “післямайданною” органом влади, то цей “сепаратист” правий.
  Взагалі, усі органи влади / посадові особи, які вибрані / призначені “після майдану” є незаконними / самозванними / узурпаторами / фейковими (вибирайте які хочете з цих слів, всі відповідають змістуу) і, відповідно, є злочинними / злочинцями.
  Це тому, що перші “післямайданні” вибори у ВР були призначені і здійснені з суттєвими відхиленнями від чинного і на даний час Основного закону України – Конституції України (Люди, ви хоть Конституцію Конституції України читали?). Відповідно, і усі подальші за часом вибори та призначення були незаконними, а вибрані / призначені після цього за чинним на даний час законодавством України (!?!?!?) є злочинцями .
  Я не боюсь відповідальності за ці мої висловлювання тому … що я правий (почитайте конституцію).

  • Я спеціально кілька останніх тижней розпитував пересічних людей різного віку та різного соціального походження (більше 3-ох десятків) щодо знання Основного закону України – Конституції України або хоча б ознайомлення з ним. Так от, ні одна людина не відповіла позитивно.

   • Апахмелись)))

    • “Конкретна” відповідь (посуті – хамство), коли ні розуму, ні знаннь, ні здорового глузду, ні совісті не вистачає ….
     Ще на мене заявіть… Якщо наш суд буде “несправедливий”, то є ще європейський…
     Правовий / юридичний нігілізм являє собою невизнання права, як соціальної цінності, і проявляється в негативному ставленні до права, законів, правопорядку, у зневірі в необхідність права, його можливості, в його суспільну корисність та необхідність, тобто, в кінцевому рахунку, в невизнанні права / законів, як основних інструментів держави, державності і суспільства. Якщо правовий нігілізм розповсюджується на більшості теренів (територіях / верствах …) держави / суспільства (наприклад, як зараз у нас на Україні, де не дотрималися / не дотримуються навіть основного закону – Конституції України), то подальше існування цієї держави (в т.ч. – її територіальна цілісность) / цього суспільства є під суттєвою загрозою (знову наявний приклад – Україна).

 2. гриша исполняет…..я всегда говорил у него талант …..это по моему старая запись…..сейчас он мурчит…..))

 3. Для барана, який написав цю статтю пояснюю, сепаратизм- це зміна територіальної цілісності держави

 4. здається народжується новий мер міста …при такій безкоштовній рекламі…цікаво,хто платить за все це….

 5. все равно (и там) он АКТЕР ….он в тренде……

 6. Зазвичай якщо до людини так “ципляються” правоохоронні органи…то ця людина в майбутньому стає нац.героєм…що поганого попросив Грішка не розумію і де там черговим сепаратизмом пахне не бачу…)

 7. Зря осуждаете человек.По сути он прав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.