Суд арештував купу документів фейкових організацій, за якими стоять хмельницькі “медведчуківці”

Хмельницький міськрайонний суд арештував майно так званого уповноваженого регістратора Хмельницької територіальної громади Ольги Уграк і так званого уповноваженого територіальної громади Хмельницького Павла Білецького.

Про це свідчать ухвали судді Світлани Бурки від 3 березня.

Як зазначено у клопотанні слідчого, з січня 2016 року невстановлені особи, члени Громадського руху «Український вибір-Право народу», окремих територіальних громад створених на території України, в тому числі і на території Хмельницької області, в порушення статей 2, 5, 6, 132 та 133 Конституції України, «;Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів, створили так звані «народні органи місцевого самоврядування», які незаконно присвоюють владні повноваження органів влади та місцевого самоврядування, вчиняють дії з метою захоплення державної влади в Україні.

Так, панів Уграк та Білецького підозрюють у створенні у Хмельницькому так званої “територіальну громаду”, яка підміняла функції органів державної влади та місцевого самоврядування України, з метою їх дискредитації перед населенням. Вони налагодили незаконну видачу свідоцтв так званих «Народних підприємців» та «Народних підприємств», на підставі яких особи, які отримали такі свідоцтва, займаються підприємницькою діяльністю без державної реєстрації та не сплачують відповідні податки до бюджетів.

Правоохоронні органи відкрили провадження за ч.1 ст.109 КК України (“Захоплення державної влади”).

Зокрема, в Ольги Уграк арештували копії свідоцтв народних підприємств «Подільська перлина», «Хмельницький клуб органічного землеробства», «Горбушка и мякиш», «Torgova Marka Healthy Wealthy», «Велика Родина», міжнародної громадянської організації «Хата народної медицини», низку копій свідоцтв народних підприємців, печатки «Світовий міжнародний екстериторіальний простір», «Суверенний соціально-економічний простір народу України», «Безпосередня влада народу», «Територіальна громада міста Хмельницький».

Була й неординарна “документація” на кшталт листа-клопотання про сприяння видачі візи народному підприємцю,  повідомлення про створення антиголодоморних народно-комунальних ринків територіальної громади с. Женишківці та с. Гоголі Віньковецького району, бланки волевиявлення людини про затвердження правосуб’єктності людини жовтого кольору, повідомлення про створення децентралізованої кадастрової служби Республіки Україна.

У Білецького – арештували автомобіль Volkswagen Passat, печатки з написами «Народ України», «Територіальна громада міста Хмельницький», «Народне підприємство «Сварог», копії свідоцтв народних підприємств, інформаційний буклет з написом «програма дій по формуванню територіальних громад (на прикладі Києва)», паспорт людини Українського народу, посвідчення уповноваженого з питань будівництва, архітектури та перепланіровки, волевиявлення людини про затвердження правосуб’єктності людини корінного народу України.

15 березня Апеляційний суд Хмельницької області відмовив у задоволенні скарг Уграк та Білецького щодо скасування арешту майна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Суд молодці

 2. все правильно.

 3. Подивіться на на владу яка обібрала до останьої нитки людей, прикриваючись данними їй повноваження народом і чим вони краще Уграк ??? при нормальній владі с таких явищ як Уграк сміються і оцінку цьому дають псмихіатри

 4. Може, тут є юристи.
  Підскажіть, будь ласка, як діяти, коли у нас тут переселенці прямо в обличчя тобі говорять, що скоро переманять сюди усіх своіх, і будуть знищувати тут бандер. Кожне лугандонське чмо тут буде розказувати це. Як діяти в такій ситуаціі?
  Чи створювати організацію і пакувати іх та вивозитм до іхнього дому. Скільки можна таких терпіти.

 5. ))) Это просто больные люди!!! Отсутствие образования влечет к такому дебилизму. Есть Законы Украины, и думать что они законодатели вопреки ЗУ и подтверждает их дебилизм.

 6. Як це вони Беспалова не змогли втягнути під свій моразм..? Була б не погана трійка: либід, рак і щука )))

 7. Люди ви чому радіете ніби ми живемо краще за всіх .Люди пробують жити інакше не давати взяток не ховатися від податків не іти на держслужбу щоб красти безбожно наші податки.

 8. А ніхто з дибілоїдних коментаторів не читав, про що пише та сама Уграк. І чи вона хоч трішки має рацію. Владу захопили кучка брехливих людей, я людям жити, і про що думати… і коли інші хочуть відібрати у них владу- то їх в буцигарню. Чим теперішні покидьки (влада) кращі за Уграк і компанію. Проте для отари баранів важко змінити пастуха, і найбільше проти сам пастух(влада). А тут вівці та барани лементують – “Не хочемо нового пастуха, хочемо старого”. Хоча і при старому і при новому з кого шерсть зістрежуть, а кого і на м”ясо. Проте перед цим народу дозволяють поговорити….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.