Симчишин запевнив, що Хмельницький не прийматиме львівське сміття

Хмельницький полігон твердих побутових відходів не прийматиме сміття зі Львова.

Про це заявив хмельницький міський голова Олександр Симчишин 19 червня в ефірі каналу Zik.

“Львів’яни кілька разів звераталися до нас щодо вивезення сміття. На жаль, не зможемо його прийняти, оскільки свого вдосталь. Адже місцевий полігон функціонує з 1956 року і вичерпав увесь ресурс”, – сказав мер.

Сичмишин зауважив: якщо не зайнятися сміттєперобкою, то проблеми на хмельницькому сміттєзвалищі можуть розпочатися через п’ять років.

Як відомо, у понеділок Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до всіх керівників місцевої влади в Україні з проханням тимчасово приймати львівське сміття на своїх полігонах.

“Хочу зараз попросити всю країну: шановні колеги, міські та сільські голови, голови ОДА, якщо до вас, випадково, звернеться голова міста Львів Андрій Іванович Садовий за допомогою в певний період часу з вивезенням сміття зі Львова, я вас дуже прошу, будь ласка, якщо ви можете це зробити, допоможіть”, – сказав прем’єр.

Як писав НГП, державна екологічна інспекція у Хмельницькій області наполягала на припиненні експлуатації діючого полігону твердих побутових відходів у Хмельницькому.

Більше про проблеми з відходами читайте у статті “Сміттєвий” Хмельницький у пошуках інвесторів”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Свобода душит самопомощь потихоньку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.