Децентралізація в дії – міському голові Дунаєвець щомісячно доплачуватимуть премій у розмірі 150%

На засіданнях комісій Дунаєвецької міської ради підтримано пропозицію про премію міському голові Веліні Заяць у розмірі 150% щомісяця.

Веліна Заяць. Фото з сайту міської ради

Веліна Заяць. Фото з сайту міської ради

Про це повідомляє Twitter  сайту “Ділові Дунаївці”.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, рішення було затвержено на позачерговій сесії міської ради 9 червня. Премію градоначальниця отримуватиме щомісячно, а також до державних і професійних свят, ювілейних дат. Розмір 150% братимуть від нарахованої заробітної плати.

Також проголосовано за преміювання секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючу справами виконавчого комітету, старостів, керівників  самостійних управлінь та відділів виконавчого комітету у розмірі, відповідно до  розпорядження міського голови.

Як писав НГП, міському голові Старокостянтинова Миколі Мельничуку підвищили заробітну плату до 28 тис. грн.

У грудні 2016 року голова Ямпільської селищної ради Білогірського району Іван Бурлака одержав 68 тис. грн заробітної плати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. За які ж показники платитимуть такі премії???
  Чи як в Хмельницьку – за приналежність до партії…

 2. А до чого тут децентралізація до рішення місцевих депутатів-сраколизів?

 3. Це те саме, що “Безвіз в дії – міському голові Дунаєвець щомісячно доплачуватимуть премій у розмірі 150%”

 4. ЦЕ НЕ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, А ЗВИЧАЙНІСІНЬКА МАХНОВИЗАЦІЯ. АТАМАН ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУРЛАКА ЗА ГРУДЕНЬ МИНУЛОГО РОКУ ХАПАНУВ АЖ 68 ТИСЯЧ, ЗАЙЧИХА З ДУНАЄВЕЦЬ ВЛІПИЛА СОБІ 15О ВІДСОТКІВ ПРЕМІАЛЬНИХ ВІД НАРАХОВАНОЇ ЩОМІСЯЧНОЇ ЗАРПЛАТИ, А ТАКОЖ ТАКІ ПРЕМІЇ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ, ПРОФЕСІЙНИХ СВЯТ ТА ЮВІЛЕЙНИХ ДАТ, СКАЖІМО, ОСТАПА БЕНДЕРА, ЇЇ ІМЕНИН ЧИ ЗАПУСКУ СОБАЧАТ В КОСМОС, ЩО СКЛАДАТИМЕ НЕ МЕНШЕ 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.
  ГЕТЬМАН СТАРОКОСТЯНТИНІВЩИНИ МЕЛЬНИЧУК ОЦІНИВ СВІЙ ТРУД У 28 ТИЧЯЧ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ ЗАРПЛАТ І, НЕ БЕЗ ТОГО, ЩОБ НАКИНУТИ ЯКІСЬ ТИСЯЧІ ЗА ТІ ЧИ ІНШІ ЗАСЛУГИ.
  ЯК НЕ ДИВНО, НІХТО З ДЕПУТАТІВ ТИХ РАД, ДІТЕЙ ВРАЖИХ, НАВІТЬ НЕ ЗАПИТАВ ЗА ЯКІ ТРУДИ ТА ЗАСЛУГИ ВОНИ ВИШКРЯБУЮТЬ З МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ТАКІ СУМИ

 5. В Нетішині місцева шушара отримує 250% премії нгп чомусь про це мовчить.

 6. А 150 % від якої суми??? Може там не так все страшно???

 7. А в Россоше все чики-пики?
  Вот теперь появятся новые “собачьи будки” и новые дороги к ним, или новые школы?, детские садики?, ФАПы? Ах да, забыл. ФАПы уже не нужны – скоро новая медреформа грядет, а там, глядишь и пенсионная, и земельная на подходе …. и крепостное право.

 8. 150% від окладу – це орієнтовно 4000 гривень.
  Загалом вона буде отримувати десь 8-10 тисяч (350 доларів). Мерша яка отримує 350 доларів. це смішно.

 9. Але на фоні зарплатінших людей це не смішно, а багато. Створіть умови гідного життя для людей тоді піднімайте собі зарплати. А то не встигли прийти до влади, щось добре зробити не вдалось, а зарплату давай високу.

 10. В Гуменцях головиха за 2016 рік отримала біля 450 тисяч гр. але школи в селах закриває.Школа в рік обходиться біля 300 тис. гр. і всі її хвалять.

 11. Як на мене, премія 150% – нічого карколомного.
  Хоча звісно, її потрібно відпрацьовувати

 12. А вот когда-то задушевно пели пестню: “Раньше думай о Родине, а потом о себе”.
  Времена круто изменились…

 13. Та ця з культури шо хоче те робить! Головиха!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.