Меру Старокостянтинова хочуть підняти зарплату до 28 тисяч “заднім числом”

Міському голові Старокостянтинова Миколі Мельничуку пропонується втричі підвищити заробітну плату.

Таке рішення виноситься на чергову сесію міськради.

Як повідомляє місцевий сайт “Старокостянтинів небайдужий”, 21 квітня на засіданні постійної комісії доповідач повідомив присутніх, що питання підняття заробітної плати міському голові виникло з тим, що “він дуже мало отримує заробітної плати”.

Premiyuvannya-200-vidsotkiv

 

Наразі загальна сума щомісячної нарахованої зарплати мера становить 9,6 тис. грн, то після ухвалених змін він одержуватиме 28 тис. грн. Ріст доходів градоначальника планується підняти за рахунок застосування 200% нарахування зарплати, починаючи з січня 2017 року.

Нагадаємо, що 15 квітня 2016 року депутати Старокостянтинівської міської ради затвердили преміювання свого мера в розмірі посадового окладу щомісячно та в межах економії коштів на оплату праці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Забули ще відмітити і “дуже багато працює”!

  2. і в мерію він буде заходити через задній прохід))

  3. А САМ МЕЛЬНИЧУК ЯК ОЦІНЮЄ ТАКУ ПРОПОЗИЦІЮ. ЗВИЧАЙНО, ВІН НЕ ПРОТИ. АЛЕ НЕХАЙ СКАЖЕ ЛЮДЯМ, ЩО ЗАСЛУГОВУЄ НА ТАКІ ГРОШІ І КОНКРЕТНИМИ ФАКТАМИ ДОКАЖЕ, ЩО СПОВНА ВІДРОБЛЯЄ ЇХ. АЛЕ ВІН ЦЬОГО НЕ ЗРОБИТЬ. ЦЕ ЗРОБЛЯТЬ ЙОГО ЖОПОЛИЗИ., В ЧИСЛІ ЯКИХ БУДУТЬ І ДЕПУТАТИ, ЯКІ ПРОГОЛОСУЮТЬ ЗА ЦЕ. А ВИБОРЦІ, НЕ ЗРЕАГУВАВШИ НА ТАКІ ВИБРИКИ , З НАСОЛОДОЮ КОВТАТИМУТЬ ПЛЮВОК ДОРОГОГО МЕРА В ЇХНІ ОБЛИЧЧЯ НАСПРАВДІ, ВІН І НА 8 ТИСЯЧ НЕ ЗАСЛУГОВУЄ

    • Співчуваю співчуваючому виборцям, тут окрім тебе у всіх зір в нормі, чи просто Caps Lock заклинило?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.