Хмельницька облрада не поспішає освоювати 10 мільйонів на дитячу лікарню

Учасники наради під головуванням перших осіб Хмельницької області дійшли висновків, що заплановані видатки на будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні потребують ретельного вивчення та визначення реальних шляхів для його реалізації.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, посадовці ввжають, що потрібно визначитися з трьома моментами: будувати нове приміщення лікарні, відремонтувати готову будівлю або покращити умови перебування та лікування у теперішньому приміщенні обласної дитячої лікарні. А вже потім вирішувати питання фінансування, розглядати варіанти участі цього проекту у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за бюджетні кошти та направляти ресурс на здійснення ремонтних робіт.

Ескіз обласної дитячої лікарні

Ескіз обласної дитячої лікарні

Наразі проведено корегування проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового корпусу та внесені зміни з урахуванням сучасних технологій. Попередня вартість будівництва, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

Однак, за умови будівництва лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні, на часі – зміна та затвердження нової проектно-кошторисної документації, на що необхідно близько півроку і приблизно мільйона гривень.

На завершення наради було вирішено упродовж тижня запросити представників Міністерства охорони здоров’я України та визначитися з позицією центральних органів влади стосовно будівництва закладу та за результатами проведення фахових консультацій прийняти остаточне рішення.

26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Як писав НГП, у березні цього року Хмельницька обласна рада запланувала виділити 10 млн. грн на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та реконструкцію існуючого корпусу під поліклініку (І-ша черга – на 110 ліжок ХОДЛ на вул.Кам’янецька, 94 у Хмельницькому).

29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А, шо вы хотели. Главное сказать и не сделать.

  2. загородней хоче себе привласнити

  3. Це кошти на вибори…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.