У Старокостянтинові депутати хочуть зобов’язати комунальне підприємство розірвати договір про приймання львівського сміття

Сьогодні депутати Старокостянтинівської міської ради мають намір дати оцінку господарській діяльності комбінату комунальних підприємств, яке приймало львівське сміття на місцеве звалище.

Про це свідчить проект рішення, оприлюдений на сайті міської ради.

Обранці хочуть зобов’язати комунальне підприємство розірвати договір намірів про співпрацю від 26 квітня 2017 року між Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств та ТОВ «ДВ-ЕКОСВІТ», Львівським комунальним підприємством ТРАНСПОРТА ФІРМА «ЛЬВІВСПЕЦКОМУНТРАНС» і ТОВ «Екостаркон».

Другим пунктом проекту рішення записано, що укладання нового договору можливе лише після проведення громадських слухань та прийняття рішення міської ради, а також юридичної та екологічної експертизи договорів та проекту реконструкції Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів.

Голова хмельницького адвокатського об’єднання “Гавриленко і партнери” Роман Гавриленко у своєму блозі на НГП з цього приводу заявив, що комунальне підприємство є незалежним від політичної волі обранців народу з будь-якого питання, в тому числі і комерційного розподілу доходів від його діяльності.

“Згідно Конституції України (стаття 143), територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування … утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції. Зауважу, що контроль це не управління… Однак, час від часу органи місцевого самоврядування намагаються якимись чином впливати на управлінські функції комунальних підприємств, присвоювати непритаманні для себе повноваження, зобов’язують керівників підприємства діяти так, як накажуть, що є невірним”, – вважає юрист.

Нагадаємо, 20 травня біля в`їзду на Старокостянтинівське сміттєзвалище зібрались люди, які вже третю добу проводять блокування ввезення сюди сміття зі Львова.

Згідно з документами, щодня до Старокостянтинова завозять понад 45 тонн сміття.

26 квітня Львівське комунальне підприємство “Львівспецкрмунтранс” підписало договір про співпрацю з ТзОВ ДВ “Екосвіт”, ТзОВ “Екостаркон” та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств. Директором фірми-прокладки у вивезенні сміття є наближена людина до мера Старокостянтинова.

Більше на цю тему читайте публікацію “Для чого “донецьким” порпатися у смітті Старокостянтинова?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.