Хмельницькі депутати просять Гройсмана не призначати посадовців-“варяг” з сумнівною репутацією

Депутати Хмельницької обласної ради направили звернення до Прем’єра Володимира Гройсмана з проханням переглянути кадрові призначення посадовців з сумнівною репутацією з інших регіонів у Хмельницьку область.

Відповідну відозву, підготовлену представниками громадськості, підтримала більшість обранців на черговій сесії 24 травня.

Фото "Всім"

Фото “Всім”

Керівник об’єднання “Майдан Хмельниччини” Алім Міщук пояснив, що сьогодні є претензії до окремих керівників структурних підрозділів центральних органів влади. До того ж їхні кандидатури відмовляється погоджувати керівництво Хмельницької ОДА.

Перший у списку Міщука зазначався начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Василь Грушко.

“Це друг і товариш колишнього губернатора Василя Ядухи. У Вінницькій області очолював штаб Партії регіонів”, – сказав він.

На другому місці призначений на конкурсній основі Петро Пешко на посаду начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

“Дуже багата людина. “Гаманець” Партії регіонів у Львівській області”, – заявив Міщук.

Також невдоволення у депкорпусу отримало призначення Сергія Ковальчука начальником Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Він був діючим вінницьким податківцем, але переміг на конкурсі.

“Що об’єднує цих людей? Партія регіонів, корупція, кумівство… Це не допустимо”, – переконаний громадський діяч.

Окремо обранці висловили занепокоєння відсутністю начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області. Починаючи з 2014 року, на цій посаді перебували люди з приставкою “в.о”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А чому, бо своїх вистачає з дуже “сумнівною репутацією”?

    А може ми будемо своїх “постачати” іншим за гроші? Ото бізнес буде!

  2. і загороднего перегляньте що робе тільки з свєтою дронь сидит

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.