За ліси Хмельниччини відповідатиме колишній львівський чиновник, за яким ростуть верби?

Посаду начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства на конкурсній основі виборов Петро Пешко, який запам’ятався керуванням Львівського обласного комунального лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Петро Пешко. Фото з сайту "Наші гроші"

Петро Пешко. Фото з сайту “Наші гроші”

За даними сайту Державного агентства лісових ресурсів України, він набрав 13,72 балів. Друге місце посів діючий т.в.о. начальника обласного управління Павло Золотий з результатом 13,57 балів.

Як з’ясував “Незалежний громадський портал”, наразі пан Пешко ще не призначений і проходить відповідну спецперевірку. У Хмельницькі ОДА повідомили, що від них необхідне формальне погодження на цю посаду, оскільки обласне управління лісового та мисливського господарства напряму підпорядковується Держагентству. Чи підпишуть такий документ, в облдержадміністрації поки не вирішили.

Разом з тим, за даними сайту “Наші гроші”, за час керівництва Петром Пешком «Галсільлісу» (2012-2017 роки) до процесу лісозаготівлі були долучені його донька та сусідка. Так, фірма доньки ТОВ «МБК «Форестрі», яка зареєстрована 2014 року, торік експортувала лісоматеріалів на 723 тис. грн.

Інша фірма «ДСЛ Вуд Юкрейн» сьогодні судиться з «Галсільлісом» і хоче отримати назад 4 млн. грн попередньої оплати. Натомість дочірнє підприємство «Галсільлісу» вимагає у «ДСЛ Вуд Юкрейн» борг у понад 2,3 млн грн за поставлену лісопродукцію. Також виконавча служба намагається стягнути в Старосамбірського ДП «Галсільлісу» на користь приватного підприємства майже 1,4 млн грн.

Як з’ясували “Наші гроші”, на момент реєстрації фірми «ДСЛ Вуд Юкрейн» Романа Жужевич була прописана у місті Жовква на вул. Стуса, 4а. А от сусідній будинок на Стуса, 4, належить Зоряні Пешко, дружині екс-керівника ОКС ЛГП «Галсільліс» Петра Пешка. У соціальних мережах діти Петра Пешка вказують Роману Жужевич родичкою, однак які сімейні зв’язки їх об’єднують, достеменно встановити так і не вдалося.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. коли народ очі відкриє?

  • Коли активісти протестують то вони майдануті і не дають нормально працювати.

 2. А що у Львові ліс кінчився?

 3. и так сейчас в моде “полиграф”.артур продакшен представляет.скинтесь мне на правду.).пройдет полиграф может люстрировать чиновников).артур на канале дискавери есть передача как надурить полиграф.но ты ведь честный тебе и так сойдет.

 4. цікаво хто перший розкрутить цього дровосєка, ломбардник Артурчик чи розлівайка Середюк

  • у артура новые антикорупционые технологии.полиграф это ноу хау.главное в раскрутке не выйти на самих себя).а шо других команд на дровосека нет?)де майдан и прочие команды.некоторые потеряли форвардов)но там есть большая скамейка запасных антикорупционеров.

 5. Лісовий-мурло ше не весь ліс продав,рано відправили на заслужений

 6. с такой хитрой мордой нельзя назначать.это же сколько он спиздил и ему все мало.2012-2017 это года круного воровства..когда скоты нажруться и вдавятся.

 7. ТА ЗАСУНУТИ ЙОМУ ЙЙЙОЛКУ В ОДНЕ МІСЦЕ І ВІДПРАВИТИ ВЗАД У ЛЬВІВ!ЩО,СВОЇХ ХМЕЛЬНИЧАН НА ЦЕ МІСЦЕ НЕМАЄ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.