Лісівника Хмельницької області замінили головним спеціалістом

Державне агентство лісових ресурсів звільнило начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Лісового, який керував відомством 19 років.

img_1143

На посаду т.в.о начальника призначено Павла Золотого, колишнього головного спеціаліста-аудитора облуправління лісового та мисливського господарства.

Про це сказано у наказі Державного агентства лісових ресурсів від 11.10 2016 р. №463.

Натомість пан Лісовий тепер очолюватиме Хмельницький обласний комітет профспілки працівників лісового господарства та деревообробної промисловості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Лісовий є ще тим лісовиком… тихим злодієм, який так вже накрав, що аж через пальці лізе.. проте не посадили.. відправили на пенсію, тихо кришувати старі схеми…

  2. 19 років він вирізав і крав ліс мурло

  3. О Боже! Скiльки треба людинI? Ще Заярнюк буде на попелI сидiти! Вже не ходить,а повзе,але начальник! Дайте дорогу молодI!

  4. Гнати в шию цего пана Золотого . Дорогу молодим .

  5. Нехай ОДА зверне увагу на на свій департамент екологіїі і природних ресурсів де хабарі беруть шалені і на кожному кроці . Там того начальника департаменту С,М,Вавринчука вже мали би давно звільнити а він ще працює і ніяк не наїсця . Щоб Вавринчук поставив підпис під документом потрібно йому дати 1000 грн хабаря . Схеми які діють ще починаючи з часів екс-начальника управління екології ОДА Г,А.Сагайдака , дякувати богу цего покидька Сагайдака звільнили а схеми залишилися до сьогодні .
    Нехай пан Корнійчук зверне увагу на це , а не дивиться скрізь очі .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.