У Хмельницькому конфіскували «брендовий» алкоголь загальною вартістю понад півмільйона гривень

У ході операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017» співробітниками оперативного управління ДФС у Хмельницькій області припинено незаконне ввезення на митну територію України елітних алкогольних напоїв відомих зарубіжних брендів без марок акцизного податку встановленого зразка.

Організував тіньовий бізнес тридцятилітній мешканець міста Хмельницького. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Фальсифіковані алкогольних напоїв під виглядом горілки, коньяку та  віскі відомих брендів, зокрема, «Єльцин», «Абсолют», «Фінляндія», «Горбачов», «Грей Гус», «Кіглевич», «Квін», «Метакса», «Курвуазія», «Джеймсон», придбавались на території Республіки Молдова та поза пунктами пропуск ввозились до України.

Тіньова алкогольна продукція складувались у приватному гаражному приміщенні і реалізовувались через Інтернет-мережу виключно замовникам інших областей, шляхом доставки через поштових операторів «Нова пошта», «Делівері», «ІнТайм» та інших.

Працівниками податкової міліції за адресою розташування гаражного приміщення проведено огляд автомобіля, за результатами якого з протиправного обігу вилучено горілку, коньяк, віскі відомих брендів та спирт у кількості 150 декалітрів, вартістю 530 000 тисяч гривень та автомобіль «Рено» вартістю  250 тисяч гривень.

За даним фактом працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області на правопорушника складено протокол, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.164-5 КУпАП (зберігання та транспортування алкогольних напоїв, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. все правильно конкурентов сэма к ногтю

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.