Суд виніс ухвалу про міру запобіжного заходу Григорію Дерев’янчуку

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд виніс ухвалу про міру запобіжного заходу затриманому уповноваженому псевдотериторіальної громади Хмельницького Григорію Дерев’янчуку у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у 100 000 грн. Міра запобіжного заходу діє до 26 травня цього року включно.

Григорія Дерев’янчука звинувачують за вчинення кримінального правопорушення за статтею 189 частина 2, максимальний термін покарання 7 років.

Далі буде…

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. років на 7 посадити клоуна

 2. Років на 7 і не менше посадити пі…ра і щоб на зоні йому “братва” почистила мозги, якщо вони у нього є, через жопу. Сам мудак і людей підставив що їх тепер будуть тягати менти.

  • Жоро, схаменись, нас знову “розводять”. Хоча я впевнений, що вказані “активісти”- аферісти дурні та, в принципі – злочинці (хоча, без відповідного рішення суду, злочинно так твердити), в данному випадку правоохоронні органи діяли не з метою встановити законність та справедливість, а виконували чиюсь вказівку. Тобто, це була провокація, чинників якої багато: вказати “активістам” “своє місце”, “дістати” Медведчука і … Сечишина (це ж треба, тут вони “в парі”), відвернути увагу від набагато більших злочинів і проблем, показати “роботу” влади та правоохоронних органів тощо…

   • Наприклад, у нас на Україні є проблема, наслідки термінового невирішення якої можуть бути фатальними не тільки для України (набагато небезпечнішими за т.з. «гібрідну війну»), а і для усього світу, але про яку навіть не здогадується переважна більшість народонаселення, нажаль, вже напівзруйнованої нашої держави. МАГАТЕ про цю небезпеку знає, але у нас про цемайже не пишуть, як і про багато що інше.
    Точніший приклад: У нас збираються без відповідних досліджень, проектування та інших конче необхідних дій (ремонту/реконструкції/заміни) продовжити експлуатацію І-го блоку Хмельницької АЕС, гарантований термін безпечної експлуатації якого (30 років) закінчується в поточному році. І в подібному стані (закінчується вказаний термін) у нас всі блоки АЕС, за виключеннм 2-ох.
    Я про це пишу вже протягом майже 2-ох років, але ніхто не звертає уваги. Наводжу свій текст (останній варіант):
    Ще раз звертаю увагу на справжню проблему, яка стосується не тільки ядерної енергетики, а і безпеки (ядерної техногенної, економічної…) нашого та інших народів планети, а саме:
    На даний час за офіційною статистикою вже більше 60 % електроенергії на Україні виробляється на АЕС (це в зв’язку з катастрофічним зменшенням постачання вугілля з Донбасу та тим, що там в «зоні ризику» розташовані значні потужності ТЕС, а раніше було приблизно 50 %).
    Гарантований термін безпечної експлуатації (приблизно 30 років) змонтованих на наших АЕС блоків ще радянського виробництва закінчується, а єдиний пострадянський бдок був закінчений монтажем на початку 2000-их років на Хмельницькій АЕС теж з агрегатів ще радянського / російського виробництва (введений в експлуатацію в першій половині 90-их на Запоріжській АЕС агрегат можна взагалі вважати радянським).
    Нічого реального стосовно розбудови на Україні нових потужностей АЕС не робиться (контракт с Росією щодо співпраці у будівництві нових реакторних блоків на АЕС розірваний, конкретних дій з іншими партнерами не має).
    Також припинені роботи (співпраця з Росією) з будівництва на Кировоградщині (де є відповідна сировина) потужностей з виробництва (передбачався майже повнийо цикл) паливних елементів для АЕС.
    Отже через деякий час ми, експлуатуючи старі потужності АЕС, будемо, або суттєво ризикувати стосовно настання техногенної катастрофи світового маштабу, або… сидіти при свічках (на Україні навіть гасових ламп вже не можуть виробляти).
    Крім вказаного дуже велика вірогідність виникнення наступного дуже суттєвого ризику, а саме: Одержуючи паливні елементи для АЕС з Росії «відроблені» елементи ми повертали туди ж. А тепер, розірвавши з Росією відповідні відносини, де ми їх будемо утилізовувати та / або «захоронювати»?

    • Дивуюсь Вашим пізнанням у всіх сферах діяльності. Ви напевне таксист, або перукар)))), а може в палаті є інет))

     • Щось мені підказує, що ви не професор. Ви краще скажіть конкретно – в чому я не правий. А я інженер і будував подібні об’єкти, правда не на Україні. Поцікавтесь, хоча б в Вікіпедії про АЕС на Україні (скільки та які типи, строки гарантованої безпечної експлуатації, терміни введення в експлуатацію, які настають суто технічні проблеми через перевищення строку безпечної експлуатації, якими можуть бути наслідки), а потім “ослоумьте”. Наприклад, прочитайте якраз в Хм.НГП на цю тему допис від 22.03.2017р. (там вперше коментують фахівці). Це може бути катастрофа, «якої світ ще не бачив», і не одна.

     • І саме страшне те, що ні хто від неї не втече. Навіть за кордоном може дістати. А пишу я на цю тему тому, що необхідно вже негайно діяти. Доречі, Інтернет пишеться з великої букви.

     • Чи ви не проффессор Олуйко (взяли ж собі такий “нік” – “преображенський”, правда чогось з маленької букви)? Тим більше, що в інших своїх коментарях опосередковано захищаєте Кучму і Януковича, в часи яких були депутатом. То саме я завадив вам прихватизувати один “цікавий” об’єкт в центрі міста (не боюсь цією інформацією “розкритися”, бо діяв тоді опосередковано), за ціною в 10 раз меньшею, ніж було тоді визначено відповідними органами .

 3. А с ним же второй клоун был. Того, что отпустили? или то был засланный казачок от ментов чтобы Григория в гавно макнуть? И где той Алим и сыновья?

  • “артур и сыновя”.такое то же есть.там династии”активистов”.

   • останнім часом слово АКТИВІСТ у мене асоціюється із словом ПІДАРАСТ, не думаю що лише у мене. У нас країна рівних прав та можливостей, у т.ч і для категорії сексменшинств, рівних не означає того, що у нетрадиційних тих прав більше, ніж у мене. Тому п.. Міщук А. і Ко ваше місце однозначно “на параші”, звиняйте але на інше не заслуговуєте

 4. ТЕРПНИ ОБА.

 5. Так а второму люстратору гражданину Кравцу , что все таки влупили?
  Или он конкурирующую контору подставлял?

 6. обоим одинаково.по сто штук задатка.подстав не было.просто парни не далекие.

 7. Зграї Шарікових і Швондерів попіднімали свої рила. Таких необхідно знов у собак обернути.

 8. про АЕС цікаво. Решта –коментарі знервованих клоунів. По Суверену підтримую. Мої коментарі на НГП з поясненнями для людей а не порохокорнеєботів в інших статтях на цю тему. Слава Україні! ПРидурки.

 9. Що у нас за народ не розумію ,, Я Дерев*янчука Григорія , знаю давно , він дуже порядна ,добра людина ! Про його поганого нічого сказати не можу , , Моя думка що його піставили , Зайтіть в Інтернет і подивіться як він допомагає людем , як він бориться з коропцією , як він савить на місте ченовиків , і так далі , Я снаю для його вимагати скогость гроші саме незке і бредне діло ………….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.