Депутати Хмельниччини визначили будівництво обласної дитячої лікарні пріоритетом на 2017-2019 роки

Депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Таке рішення одностайно підтримали обранці на нинішній сесії.

Крім цього, Хмельницькій обласній державній адміністрації доручено при формуванні обласного бюджету на наступні роки максимально враховувати кошти на будівництво обласної дитячої лікарні.

У пояснювальні записці наголошується, що Хмельницька обласна дитяча лікарня має дитячу консультативну поліклініку, яка розрахована на 110 відвідувань за зміну. Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно- гігієнічним та будівельним нормам та правилам – на 1 дитину припадає 3,0  кв. м при нормативі 6,5 км. м.

Проектно-кошторисна документація на новий лікувально- діагностичний корпус лікарні на 110 ліжок орієнтовною вартістю 400 млн. грн.

Як писав НГП, Хмельницька обласна рада прийняла до розгляду електронну петицію щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, яка зібрала понад 1300 голосів при 1000 необхідних.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Еще одна больничка будущего? Щербатый уже построил одну.

  2. йойо-хо. 400 млн гривень. це що за проект там такий? і коли його мають збудувати. це ж 400 лямів. Де їх мають взяти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.