Кам’янецькі депутати ухвалили звернення до «слуг народу, які з жиру бісяться»

Сьогодні під час 13 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до президента України та Голови Верховної Ради «щодо вимог Революції Гідності».

Доповідати текст звернення до трибуни вийшов голова фракції ВО «Свобода» Михайло Посітко у компанії керівників місцевих осередків «Правий сектор» та Національний корпус «Азов».

Текс звернення, який підтримали 23 із 32 депутатів, мабуть, найжорсткіший прийнятий документ Кам’янець-Подільської міської ради.

Серед вимог депутатів до «слуг народу», які за версією кам’янецьких колег, «з жиру бісяться», зокрема звучить:

  • Припинити соціальний грабунок населення;
  • Не приватизовувати стратегічні підприємства України;
  • Не скасовувати мораторій на торгівлю українською землею;
  • «Відчепитись» від малого та середнього бізнесу;
  • Припинити торгівлю з так званими «Л/ДНР».

Після консультацій в сесійній залі ініціатори звернення погодились виключити з тексту абзац:

«Не можете і не хочете? Ухваліть бодай новий закон про вибори і йдіть геть». Насправді це все, що ви ще здатні доброго вчинити після трьох змарнованих років (адресувалось Верховній раді, – НГП).

Єдина фракція, яка у повному складі не підтримала дане звернення, – БПП «Солідарність».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А і не фіг підтримувати пупулістичні звернення

  2. СКОРОБОГАТИЙ З ЖИРУ БІСИТЬСЯ, ЛЕСЯ СТЕБЛО ВЖЕ ОЖИРІЛА ЯК СВИНЯ.

  3. От іуди, саме завдяки їм ті, що «з жиру бісяться», і прийшли до влади, а тепер народонаселення грабують ще набагато сильніше, ніж при Януковичу. І знову спекулюють на “революції”. Знаємо чого, тепер допомагають комусь іншому до влади дістатися та щоб їм “обломилося”, бо ці їх “кинули”.
    Вже час припинити усілякі спекуляції щодо досягнень т.з. “майдану” і “революції гідності” та визнати, що насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом чи примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.