Стали відомі прізвища затриманих хмельницьких активістів, підозрюваних у вимаганні

“Незалежний громадський портал” з’ясував, кого з громадських активістів правоохоронці взяли “на гарячому” під час вимагання в одного із керівників комунальних підприємств області 600 доларів.

Мова йде про Анатолія Кравця, який очолює люстраційний комітет у ГО “Хмельницький майдан”. Також серед затриманих є уповноважений так званої територіальної громади Хмельницького Григорій Дерев’янчук.

У коментарі НГП головуючий Ради “Майдан” Алім Міщук наголосив, що cиловики такими діями намагаються тиснути на громадських активістів

“У мене питання: якщо би він (Кравець – НГП) здійснював такі речі і не був учасником хмельницького Майдану, то це його виправдовувало б чи навпаки? Я розцінюю подібні дії, як тиск на громадянський сектор Хмельниччини та його шельмування”, – зазначив він.

Міщук пообіцяв: якщо справу активстів буде доведено до суду з конкретним вироком, то громадська організація виключить зі своїх лав цих активістів.

Як писав НГП, 27 березня прокуратура області, ВБКОЗ Управління Служби безпеки України в області та Головне управління Національної поліції в області викрили групу осіб з числа громадських активістів, які вимагали гроші.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 83

 1. *Геноцид Украинского народа.*Нас пока 42 миллиона.Сегодня НКРЭ Украины утвердило абонементную плату за то что вы подключены к газу в сумме 92 гривень в месяц независимо от количества потребляемого газа.+6879 грн.За 1 тис.м.куб.*Жити по новому*0.2% Нацменьшества проводят геноцид Украинского народа.

 2. БУДЬТЕ ПРОКЛЯТІ ВИРОДКИ З МАЙДАНУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Такі придурки як Кравець і Дерев’янчук мають бути за гратами , це неадекватні злодюги решали , яких кришує Алім Міщук .

 3. ого сколько коментов.любит народ “активистов”).активстов “решал”.хотя какие с них “решалы”.это терпни уже.господа прокуроры вы уж не разваливайте это дело пожалуйста.

 4. Міщук, ти і вся твоя зрада Майдану – ссучені, люди свято вірили у справедливість, а ти- гнида разом зі своїм кодлом спаклюжив те, у що в черговий раз ( після Помаранчевої) повірили мільйони українців. Будеш горіти у пеклі, але не там десько у майбутньому у глибокій старості , пекло тобі ссучений буде влаштовано тут на моїй землі, готуйся.

 5. барыга (оптовик) стал “люстратором”.дивные дела твои господи.наивные верили этим “активистам”.кто в теме тот и так все знает).

 6. Кравець не очолює Люстраційний комітет–його очолює Петро Ганусяк, а заступник в нього Віталій Велиган.
  Деревянчук ніколи не був членом ГО Хмельницький Майдан .
  Так що брехня.

 7. Ні ким і ні чим не доказано ( а можливо буде доказано) що Кравець брав в Блідого гроші. Долари були мічені і в Деревянчука… Лише , якщо в слідства є записи санкціоновані розмов Кравця про вимагання, то це доказ. Інакше це фальсифікація з метою дискредитації майдану і активістів.

 8. Хто швидше сяде??? НАсіров ,який простив два мільярди гривень і заплатив 100 мільйонів застави. І це задокументовано! Чи безродний Кравець який до 600 баксів не дотулявся, але з якого боти Корнійчука зробили злочинця.

  Яке відношення має Рада Майдану до призначення керівника облпалива???!!!

  • Таке саме яке активісти до Сбєрбанку. Тільки у Хмельницькому не проплатили бабло цим радам майданів і іншим моральним виродкам за блокування роботи. У іншмх містах “активісти” раді за грошики старатись. Так само і тут – такса за те щоб не чіплялись. Такшо це не дискредетація – це реальність.

  • да кому нужен ТВОЙ корней разом с тобой и твоим безродным кравцем и актером гришей.читаю твои опусы и прозреваю.ты не алим ты гАЛИМ.

 9. да и хрен с тем кравцем. меньше народу больше кислороду.

 10. Подивіться як активізувався Alim. Видно таки правда очі коле. Майже під кожним коментарем наклав кучку.

 11. Скільки галасу, бруду … Коли цим “ображеним” диваним крикунам пропонуєш стати поруч і показати, як потрібно працювати і що робити ,щоб щось змінити на краще, то таких по факту – КАТМА …

  • А шо робити? Вже ш всьо зроблено. Ми в Європі, життя – європейське. Вже ш недиванні крикуни такого наскакали що тепер ще й внукам відгрібати. Всі хто брав участь на майдані – це злочинці і колись підуть по статті “державний переворот”.

 12. підозюваних у вимаганні :))))

 13. Та нічого “НГП” не з’ясував , а просто зібрав побрихеньки!!Анатолій Кравець не очолює люстраційний комітет ГО “Хмельницький майдан”.
  Ще раз переконуюсь у некомпетентності та непрофесійності журналістів, які в гонитві за сенсацію та “гарячими” новинами викидають непровірену інформацію!

  • НГП підняв цікаву тему, нажаль пізно! Про всіх “хероїв” майдану взимку з 13 на 14 потрібно було писати, особисто я мав велике бажання допомгти в розгоні цих виродків що скакали на майдані, а після подібної інформації це мене остаточно б підштовхнуло. Герої ті беркутовці….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.