У Кам’янці на відкриття туристичного сезону планують встановити два рекорди

На відкриття туристично сезону (21 – 23 квітня)  в Кам’янці-Подільському планують встановити два рекорди. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Кам’янець щорічно дивує чимось надзвичайним – найдовшою фатою, найбільшою туркою кави, наймасштабнішим магнітом. 2017 рік – не став винятком.

Цього разу у  місті над Смотричем під час відкриття туристичного сезону планують встановити уже не один, а два рекорди.

Фіксація першого рекорду  України “Найбільша кількість людей, що стрибають на скакалках одночасно” відбудеться 22 квітня о 14.00 годині на міському стадіоні імені Г. Тонкочеєва. Що передбачає собою захід – говорить за себе його назва. Кількасот учасників одночасно стрибатимуть на скакалці та доводитимуть, що у здоровому тілі – здоровий дух. До того ж, власне турсезон у місті проходитиме під гаслом “Кам’ янець активний! Кам’янець спортивний!”. Долучитися до рекорду може кожен охочий. Головне, що потрібно мати – зручний одяг, скакалку та позитивний настрій.

Ще один рекорд, до участі в якому можна долучитися, буде встановлено 23 квітня  – “Найбільша кількість людей, які одночасно займаються йогою”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.