Уряд затвердив склад госпітальних округів Хмельницької області

Уряд затвердив склад госпітальних округів Хмельницької області. Загалом, їх визначено три: у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 22 березня.

У пояснювальній записці до розпорядження Кабміну сказано, що госпітальний округ не буде окремою юридичною особою або окремим рівнем територіальної організації влади, а відіграватиме роль механізму координації та спільного прийняття рішень представниками місцевих органів влади, території яких він охоплюватиме.

Межі і склад кожного округу запропоновано Хмельницькою обласною державною адміністрацією виходячи з критеріїв формування округу, встановлених Порядком створення госпітальних округів.

Госпітальні округи створюються як “функціональні об’єднання лікарень, розташованих на визначеній території”. Заклади охорони здоров’я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу.

Наступним кроком удосконалення вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги буде створення госпітальних рад для координації дій, напрацювання пропозицій щодо організації й функціонування медичної допомоги у межах кожного госпітального округу та підготовка й затвердження перспективних планів розвитку госпітальних округів на 5 років (з урахуванням потреби модернізації та необхідних ресурсів).

Для фінансування поступової перебудови закладів охорони здоров’я госпітальних округів пропонується створення окремої програми державного бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Цікаво, чи той, хто малював госпітальні округи враховував зв’язок населених пунктів з тими центрами, до яких їх приписали? А то виходить так, що село зв’язане транспортним сполученням з Хмельницьким, а його ліплять до Кам’янця-Подільського, я рорзумію, що розуму не завжди вистачає, але це така справа, яку на завтра відкладати не можна, а спочатку треба вирішити транспортну проблему, а потім приписувати села до округів.

  • Хіба це означає, що апендектомію, наприклад, треба буде робити тільки в цих трьох містах?

 2. І зробити капітальний ремонт доріг…..
  У мене таке враження що нас усіх хочуть знищити…..

 3. Незалежний ви чому пропустили таку новину як “Визволення м. Хмельницький від нацистсько-фашистської чуми (25 березня) ? Чи може це для вас уже не свято ? То в такому випадку давайте встановимо нове свято “День гандона” яке буде відмічатись у день народження мера симчишина.

  • Слушно. Проте звільнення Проскурова не відбувалося за один день. Бійня на Давидковецькому виступі, в районі Малашовець і Фельштина тривала півмісяця. Розуму і сил багато не треба, щоб 25 березня покласти квіти до пам’ятників.

  • Та, в принципі, пох. У нас було стільки війн і “визволень”, що днів в календарі не вистачить на “свята”. Все, що було до мого дня народження, мені не важливе. А от зараз йде війна з кацапами. Оце війна. А всякі там битви ХІІ-ХХ століть… менше тим партеся, камради))))

   • Пох. що тебе народила твоя мама уродіна, тільки уродіна могла родити виродка.

 4. Всі совкові свята треба вімінити, а патріотичні історики хай запропонують нові дати з врахуванням значення для наших людей, а не для залишків комуняк і проросійськиналаштованих “понаїхавших”..

  • Понаїхали галицькі рагулі з смердючим львівським мусором, так що їдь до дому свій мусор жерти

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.