Міноборони отримає майже 24 га під Кам’янцем-Подільським

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав дозвіл Міністерству оборони України на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у натурі (на місцевості) державної власності (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) загальною площею 23,5 га для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.

Про це зазначено у розпорядженні очільника області від 16 березня.

Мова йде про 4 га, що знаходяться за межами населених пунктів на території Завальської сільської ради Кам’янець-Подільського району і 19,5 га – за межами населених пунктів на території Рудської сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Варто зазначити, що декілька років тому у селі Руда розташовувалась військова частина №36. Всі приміщення та будівлі були законсервовані. Наразі майже все майно розікрали.

На фото одна із розібраних військових будівель у селі Руда. Фото газеи "Ключ"

На фото одна із розібраних військових будівель у селі Руда. Фото газеи “Ключ”

У 2012 році на території військового містечка №36 зокрема було виявлено розібраною невстановленими особами будівлю – склад пально-мастильних матеріалів, у зв’язку із чим військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону в інтересах держави було заявлено позов до військової частини А0264 про стягнення заподіяних державі збитків на суму 7 тис. 466 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. І хто цю “діверсію” створив, Путін? Свої ж, які живуть поряд, а 3,14здять про патріотизм..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.