Вартість будівництва НВК на Озерній перевалить 100 млн. грн – Симчишин

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин анонсував перегляд вартості будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому (мікрорайон Озерна).

Про це він заявив у коментарі журналістам у середу.

Нинішня ціна 97 млн. 105 тис. грн зазнає змін у бік збільшення.

“У кошторисі будівництва закладена заробітна плата будівельників у розмірі 3400 гривень. Усі чудово розуміють, що жоден будівельник не працюватиме за таку зарплату. Тому корегування проекту збільшиться за 100 млн. грн”, – сказав мер.

2016-08-25-10-5-750x486

Він зауважив, що на черговій сесії виділено 5 млн. грн для продовження робіт із будівництва НВК.

“До кінця цього року реально збудувати дитячий садочок, який є частиною цього НВК. Його вартість становитиме менше 40 млн. грн. При цьому близько 30 млн. грн уже виділено з міського бюджету”, – додав Симчишин.

Нагадаємо, що будівництво навчального закладу матиме дві черги. Перша — ясла-садок, друга — початкова школа. Споруда складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних.

Планується, що відкриття НВК дозволить відкрити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

На території НВК буде обладнано поле для міні-футболу з штучним покриттям, майданчик для баскетболу, бігові доріжки, майданчик для активної гри та тихого відпочинку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. а Симчишин все бабки гребе

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.