Чернилевський став головою президентської БПП на Хмельниччині

Колишній секретар міської ради Костянтин Чернилевський став головою хмельницької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Як він заявив у коментарі НГП, таке рішення 18 березня затвердив з’їзд партії.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Чернелевський зауважив, що планує посилити комунікацію між районними організаціями та фракціями БПП в місцевих радах.

Як писав НГП, 1 листопада 2016 року позачерговий з’їзд партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” запропонував обрати кандидатуру Костянтина Чернилевського на посаду голови хмельницької територіальної організації партії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Обісрався в “Батьківщині” і через таких як він вона практично розпалась в місті а тепер поліз до жидів бо сам польський жидок. Один вже йшов на вибори міського голови від БПП і пролетів як фанєра і Мельник не допоміг . Мабуть марить знову на трон і готовий без мила знову до Мельника йти руки і ж..у лизати.

 2. С вами согласен

 3. О, тепер все ясно. А ми думали як він разом з Капурою змогли за неповний рік перебування при владі так багато землі роздерибанити, приміщень, майна. Ясно – польський жидок.

  • Опа мабуть Пеця зібрався міняти одне гімно лисе , на інше гімно лисе , Костяю вже будь де аби дома не сидіти , то сів на Тітаніка .

  • тепер взагалі якісь трутні та приїзжі габлять хмельничан

  • лисий раніше мав міліоні кредити в банках і за рік в.о. виліз з лайна. вибори скоро вот і будуть жопи рвапи. хмельничанам не має з кого вибирати всі козли. “слабабода” теж обосралась своїми недоумками на посадах разом з картавим.

 4. Хапуги хапуг змінюють вже в котре!!

 5. Певнєв хватить гнати на Чернелевського, в коментах…. Твій сленг навіть тут помітний!

  • Народ это уже перебор никогда ни перед кем не оправдываюсь,но всегда в глаза говорю то,что думаю,если у анонима есть обвинения в мой адрес-рекомендую при встрече сказать мне в глаза.Я никаких коментов под этой статьёй не писал.

 6. Так это ж одна компашка алкашей Чернылевский Певнев Скочеляс Капура и …..

 7. А що Бурлик не справився би?

  • хто хто…. а бурлик вкакався би!!!! нацист та чмо ще те… на його пику тільки подивитися…

 8. Костя Череп Знищить і без того низький рівень БПП в області.

  • якщо костя пожене з штабу олю соколову (нарвана російськомовна дурепа) яка була прес-секретарем БПП .. то рейтинг партії виросте на 5-7 відсотків !!!

   • СОКОЛОВА МАЄ ВІДКАТИ З УСЬОГО !

   • А також Валіка. Непрофесійний юрист з манією величі. На виборах у 2015 році кинув людей на гроші. Люди в комісіях відпрацювали, а грошей так і не отримали.

    • НЕПРАВДА!!!! В 2015 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ШТАБ БПП ПОВНІСТЮ РОЗРАХУВАВСЯ З УСІМА ЧЛЕНАМИ КОМІСІЙ ТА СПОСТЕРІГАЧАМИ !!!! СПИСКИ З ПІДПИСАМИ Є !!!! А ОСЬ В 2012 РОЦІ “УДАР” ( в особі корнійчука) МАЙЖЕ НЕ РОЗРАХУВАВСЯ !!! СПИСКИ ТАКОЖ Є ,,

     • Тогда несите их сразу в НАЗК и прокуратуру. Пусть они оценят как людям незаконно платят и откуда у партии деньги на это.

 9. Чернилевський розумний чоловік і людяний.

 10. Ну все скоро симчишину хана

 11. ну Соколова то ясно шо ще та с…ка
  якщо Кості вдасться почистити партію то все може бути

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.