Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вимагає покарання винних у незаконних діях Нацполіції в парламенті

«Батьківщина» вимагає відкритого звіту від Президента України щодо силового розгону блокади торгівлі з окупованими територіями. Також фракція вимагає покарання винних за сьогоднішню дестабілізацію роботи парламенту, зокрема, появу силовиків у Раді.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Ми вимагаємо завтра заслухати відкритий звіт президента про силове розблокування торгівлі на крові, заведення Національної поліції до парламенту і взагалі – про дестабілізацію, хаос і руйнацію держави», – сказала вона.

Тимошенко вважає, що в Україні створена «агресивна поліцейська держава, коли силові структури використовуються для всіх цілей – збереження корумпованої кланової влади, яку очолює президент».

«Ми вважаємо: те, що сьогодні відбулося в парламенті, має на меті тиск на опозицію, тиск на громадянське суспільство заради досягнення своїх аморальних, приватних корупційних цілей», – зазначила лідер фракції.

Вона повідомила, завтра вранці «Батьківщина» подасть заяву про злочин до Генеральної прокуратури і СБУ проти посадових осіб Національної поліції, ВРУ, «які допустили воєнізований тиск на роботу парламенту і на всі інституції громадянського суспільства».

За словами Юлії Тимошенко, фракція ініціюватиме порушення кримінальних справ за статтями Кримінального кодексу України:

№341 – захоплення державних або громадських будівель чи споруд (позбавлення волі до 5 років);
№344 – втручання у діяльність державного діяча (позбавлення волі до 3 років);
№351 – перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради (обмеження волі до 5 років);
№356 – самоправство (арешт на строк до 3 місяців);
№365 – перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (позбавлення волі до 10 років).

«Усі ці елементи злочину абсолютно точно є в діях тих, хто дав можливість Національній поліції увірватися до приміщення Верховної Ради», – запевнила лідер «Батьківщини».

Ще однією вимогою фракції, за словами Тимошенко, є притягнення до дисциплінарної відповідальності депутатів «Народного фронту», які у силовий спосіб завели у парламент представників Національної поліції.

Лідер фракції також зауважила, що «Батьківщина» цілком підтримує ветеранів АТО, добровольців, які заблокувати торгівлю на крові.

Сьогоднішнє рішення РНБО про припинення залізничного й автомобільного сполучення через лінію зіткнення політик назвала їхньою перемогою.

Окрім того, лідер «Батьківщини» висловила слова підтримки віце-спікеру Оксані Сироїд, яка діяла законно та згідно з Регламентом, «адекватно зупинила цей шабаш у Раді, зберегла стабільність і спокій парламенту всупереч діям президента, Голови Верховної Ради і керівників силових структур».

«Ми вважаємо, що президент та більшість в парламенті працюють абсолютно в інтересах своїх корумпованих надприбутків і проти інтересів України. Ми вважаємо, що українське суспільство якомога швидше має позбавитися від тих людей, які на своїх посадах руйнують Україну, користуючись довірою Майдану Гідності, та тих людей, які підтримали боротьбу українців за свободу, незалежність, за право бути сильною європейською державою», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Коли вже зупинять цю політпрофурсетку??? Вже більше 20 років ця особа “знає що потрібно робити” втомила вже всіх реально сука.

    • “бабушка” ніяк не хоче йти на пенсію ))

      • якраз на цей раз вона говорить правильні речі…. варто задуматися про очевидні факти… чому силовики так себе ведуть… напевно через впевненість у своїй криші..

  2. Боится украинских силовиков потому, что знает, что рыло в пушку. Отрабатывает путину.

  3. Що ж видно, що те що сіяли і засівали вороги України, дає свої плоди. При тому всьому ніхто з нормальних українців не добачає позитиву у тому, що робила і робить ЮВТ. Прихвостні теперішнього РЕЗИДЕНТА України за його гроші роблять все, щоб українці залишились у ярмі чужинців, а патріоти мовчать через нерозуміння ситуації, або піддались провокацийній пропаганді хорошенка і його прихвостнів. При нагоді якщо маєте докази, що ЮВТ співпрацює з распутіним чи іншими ворогами України тоді пишіть і не скривайте писків у піску. Ну й треба врешті відкрити правду про співпрацю начальства України з москалями.

  4. Юлия Владимировна умница,я всегда ею восхищался и восхищаюсь,и она сто раз права,обвиняя нынешних горе-силовиков во вмешательстве в мирную общественную жизнь общества…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.