UBC відхрещується від зв’язків з депутатом Скочелясом

Девелоперська компанія «UBC» (“Український будівельний капітал”) спростовує зв’язки з депутатом Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина” Олександром Скочелясом і директором багатьох будівельних фірм Ярославом Бляхарським.

Відповідний лист надійшов на адресу НГП.

“Фізична особа Скочеляс О.А . не є засновником (учасником) юридичної особи ТОВ “Український будівельний капітал” та не є афільованою особою щодо товариства, що підтверджується інформацією, яка  міститься в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, – пише директор будфірми Юрій Таран.

Лист-вимога-ЮБС

Разом з тим, за даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, першими засновниками «UBC» у квітні 2004 році були: Олександр Скочеляс, Людмила Якубовська, Валентина Кшановська. Сам же пан Скочеляс вибув з числа засновників фірми у лютому 2017 року.

УБК_Скочеляс

Теперішніми співзасновниками «UBC» залишилися Андрій, Володимир та Іван Шкодяки. Що примітно: Андрій Шкодяк і Олександр Скочеляс продовжують залишатися співзасновниками у хмельницькому ТОВ “Мандарин”.

мандарин

З Іваном Шкодяком пан Скочеляс сидять у засновниках іншої місцевої ТОВ “Стрибок”.

стрибок

Що стосується зв’язків Ярослава Бляхарського з «UBC», то їх у березні 2016 року виявила активістка Альона Береза під час написання розслідування на тему будівництва ТЦ. Вона вказує, що пан Бляхарський засвітився в телевізійному сюжеті «Забудовники пустилися міських берегів», де його в титрах представили юристом компанії «UBC».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. отож, на момент публікацій ряду статей Скочеляс таки був засновником UBC, потім сняв % і створив нову “компанію” SK”, а Бляхарський як був “зиц-председателем” ряду ЖБК, так і залишається. Так що всі публікаціі точні.

  • Молодец Скоч. Умный мужик!!!
   Работают мозги!
   Ушел с Юбс, сам строит свои объекты.
   Ну а панів со Свободы жаба конечно ест….

   • жебраків зі свободи жаба не давить, можеш бути спокійний )) їм припадають “чайові”… шоб штани не загубили ))

 2. Ще йому залишилось повернути цілісний майновий комплекс Хмельницька меблева фабрика його власнику – трудовому колективу по вул. Старокостянтинівське шосе, 26 і повернути 195 млн.грн. ФГВФО, тоді можливо відхреститься…

 3. А ти пам’ятаєш, хто ще тоді активістів проплачував?
  Часи змінюється….. тоді були квіточки…
  А наразі існує ціла когорта активістів: Хабалів, Берез, Кульгуків, Артурчиків народних, які бриють на гроші чиновників і бізнесменів, “розкриваючи чи ховаючи іх шафи із скелетами”…

  • Забрив на чай, а кто тех активистов проплачивал?
   я не знаю.. расскажите…

   • О, а тема досі обговорюється.
    Ти обрав ім’я Ева по старому доброму Фрейду??
    Чого ворушити припалі пилом течки??
    Давайте рухатись вперед, бахніть мегакомплекс на Прибузькій.
    Головне не перетворити задум на сіру буденність.

 4. “Бриють” цих бізнесменів правоохоронні органи, а не активісти і всі матеріали на НГП є свідченням цього.

  • Поверь, свой кусочек имеют все.
   А в СМИ инфа только если кусок большой, и бизнес не готов дать откат.
   Таково у нас государство. Спецом даёт лазейки для нарушений – а потом собирают дань представители доблесных органов. А мы смотрим их декларации и кушаем.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.