На Хмельниччині обласна федерація тхеквондо ВТФ заявила про спробу рейдерства напередодні обласних змагань

Напередодні чемпіонату області з тхеквондо ВТФ, який має відбутися 18 березня цього року, ведучі тренери цього виду спорту зібрались в Управлінні молоді та спорту Хмельницької ОДА, аби вирішити питання рейдерських спроб окремих представників перебрати на себе повноваження обласної федерації тхеквондо.

На зібранні були присутні президенти федерацій тхеквондо ВТФ Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинова та Чемеровець.

Тренер і президент Кам’янець-Подільської міської федерації тхеквондо ВТФ Сергій Чайка наголосив, що протягом багатьох років представники Хмельницької обласної федерації під керівництвом Сергія Пісоцького досягають вагомих результатів не лише на рівні України, а й на європейських та світових першостях.

Усе це можливе, як зауважують тренери, лише завдяки планомірній роботі та співпраці федерації з управлінням молоді та спорту, яке допомагає у проведенні змагань.

Однак тренер Сергій Мастипака, який є представником новоутвореної цього року у Києві федерації тхеквондо ВТФ України, за допомогою окремих депутатів обласної ради намагається перебрати на себе повноваження обласної федерації тхеквондо.

Запрошення на зустріч, за словами чиновників управління та тренерів, він проігнорував.

Проблема у тому, що Сергій Мастипака спочатку представляв тотожну організацію, котра була визнана судом вищої інстанції недійсною. Новостворена ж не має відповідних угод про співпрацю з Міністерством молоді та спорту, не має підтримки тренерського складу області.

Спроби дестабілізації роботи обласної федерації, на думку тренерського складу, приведуть до втрати лідируючих позицій з цього виду спорту.

Т.в.о начальника управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Володимир Клімов запевнив, що на сьогодні єдиною діючою угодою є угода з обласною федерацією тхеквондо ВТФ на чолі з Сергієм Пісоцьким. Тому управління працюватиме в рамках чинного законодавства та не допустить незаконних рейдерських змін напередодні відповідальних змагань.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Решили бы по пацанячи. Вышли на ковер, кто кого отлупит тот и рулит.

  2. Это Лилия Брухнова, депутат от “Самопомощи” хочет продвинуть Мастипаку, потому что он тренирует ее детей

  3. Займитесь еще тяжелой атлетикой. Там реальный клан Мацех! Они никого не допускают! Дед,сын,внук все великие тренера! Других не допускают! Герега когда нибудь поймет в чем дело! Сраки лижут нардепу и себе карманы пополняют. Реальная корупция!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.