Відповідь на затримання “блокадників” ОРДЛО – у Хмельницькому спалили кілька шин та написали “Смерть баригам” (Оновлено)

Близько 23:00 на Майдані незалежності поблизу Хмельницької облдержадміністрації невідомі запалили кілька шин і зробили напис на асфальті “Смерть баригам”.

123

Це було зафіксовано веб-камерою, знімки якої розмістив у соцмережах користувач Борис Новак.

У патрульній поліції Хмельницького повідомили НГП, що Майдані горіла одна шина, але наразі не вдалося з’ясувати особу, яка це зробила. Максимальне покарання, яке може світити за ці дії – це дрібне хуліганство.

Як відомо, вчора ввечері у кількох обласних центрах Західної України відбулися виступити активістів, які відреагували на затримання правоохоронними органами 46 “блокадників” окупованих територій. Так, у Рівному горіли шини під ОДА; у Луцькі прибічники блокади ОРДЛО захопили приміщення облдержадміністрації; у Чернівцях люди вночі також зайшли в ОДА; у Вінниці протестувальники палили шини під Управлінням СБУ.

Пізніше віце-спікер Оксана Сироїд повідомила, що 46 затриманих під час штурму редуту в Кривому Торці блокувальників вже відпустили. Попередньо з’ясували, що їх утримували у відділках поліції Костянтинівки, Дружківки, Селідового, Покровська, Торецька, Бахмута.

Нагадаємо, що в штабі блокади Донбасу заявили про розгон редуту в Кривому Торці співробітниками СБУ та КОРД. В СБУ заявили, що не мають відношення до штурму.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. На які тільки дурощі та злочини не здатні деякі наші «містечкові» «політики» для того, що б підняти свій вже досить підупалий рейтінг. А насправді:
  Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений / війна не оголошена (а якщо введений / оголошена, то це належить робити відповідним офіційним органом).
  Це негуманно, і «цивілізований захід» ще більше «відштовхнеться» від нас.
  Це нерозумно, бо якщо ми хочемо, що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців?
  Це нерозумно і тому, що таким чиному руйнується вже досить підупала економіка України, і, в кінці-кінців, Україна як держава.
  Це може бути початком геноциду (адже, що там люди будуть їсти?).
  Це, враховуючи методи, які вони застосовують, згідно з чинним законодавством України, кримінальний злочин.
  І взагалі це дикість.
  Тих хто у відповідь буде мені хамити та погрожувати (таке вже було), зразу попереджаю, що цим вони лише підтвердять свою справжню суть, маргінальну, ксенофобну та руйнівну.

 2. Путенко, ти часом прізвище обрав не на честь Путіна? Кажеш, блокада незаконна і негуманна? А торгувати з терористами – це нормально?!

  Стаття 258-5. ККУ Фінансування тероризму
  http://mego.info/матеріал/стаття-258-5-фінансування-тероризму
  “Фінансування тероризму, тобто дії, вчинені з метою фінансового або матеріального забезпечення окремого терориста чи терористичної групи (організації), організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, сприяння вчиненню терористичного акту, створення терористичної групи (організації), – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна. “

  • Анониму ..) А с террористами никто и не торгует . Террористов финансирует Расея . Оружие , гуманитарка , деньги , всё это им идёт из Рашки . А вот , как это ни парадоксально но , на захваченных территориях работают и платят налоги в госказну предприятия до сих пор контролируемые Украиной и украинским бизнесом а не террористами . Вот с ними и идёт грузооборот . ! От блокады Луганды , боевики то не пострадают , меньше стрелять не станут , и воевать не бросят . А вот шахтёры добывающие тот же уголь , останутся без работы и вполне вероятно пополнять ряды боевиков . Потому как им , как и каждому , нужны деньги что бы кормить свои семьи .

  • Я з вами, свиней разом не пас (щодо звертання до мене на ти) і хвости бикам разом не крутив. А ви, або проплачений троле, або просто з тих, про яких я писав вище. І доля України та народонаселення України, яке якраз через таких як ви не стало єдиним народом, добре видно, що вас зовсім не цікавить. А такий нік (В.Путенко) я вибрав спеціально “в пику” таким, як ви, яких просто зневажаю.

   • Знову “Верхньому” Анонімному:
    Доречі, українським законодавством ви користуватися зовсім не вмієте і ваше недоречне маніпулювання словами (витягами з ККУ) може діяти тільки на “закінчених” бовдурів. Деж там факт вказаного фінансування? А от у ваших діях чітко прослідковується склад злочину, і не одного.

 3. Путенко, ти гівно ахметівське. З приводу складу злочину звертайся в поліцію, чи до може до ФСБ, звідки тобі методички присилають і рублі платять.

  • Ви так скаженієте тому, що навіть вашим мізерним аморальним розумом (майже на рівні інстинктів) ви розумієте, що ми праві. До речі, я не ахметвіське … і зараз живу на одну пенсію, заробивши її більше 40 років тяжкої роботи (з них майже 20 років “на лінії”) з хорошим гаком. А от ви, однозначно, поц-патріоти коломойського чи когось іншого такого, в принципі значення немає. От я і кажу (дивись вище), що ви та такі як ви, варті тільки зневаги.

  • Дибіли зі Свободи у кожному, хто не думає як їх стадо тягнибичар вбачають агента Кремля Нічого нового, жовччю зійдете.

  • парасюківський ти гандон. Семчишин, парасюк підераси і ти їх вірний соратник

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.