У полон до терористів потрапило двоє бійців 8-го полку спецпризначення ССО

10 березня 2017 року, представники так званого МГБ самопроголошеної псевдореспубліки, під контролем якої знаходиться частина Луганської області нашої держави, виклали відео з допиту військовослужбовців–розвідників Збройних Сил України. Про це повідомила прес-служба Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

На відміну від представників РФ, ми не відмовляємось від своїх хлопців. Як повідомлялось раніше прес-центром штабу АТО, 11 лютого 2017 року був втрачений зв’язок з розвідниками, що виконували завдання в зоні проведення антитерористичній операції на території Луганської області.

Після встановлення факту відсутності зв’язку, представниками Збройних Сил України було проведено ряд заходів щодо встановлення місцезнаходження своїх військовослужбовців, в тому числі і через можливості російської сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін. Проведені заходи результатів не дали.

Викладене 10 березня відео дало змогу переконатися, що наші військовослужбовці живі та перебувають в полоні російсько-терористичних військ.

На одному з відео український військовий представляється Сергієм Олександровичем Іванчуком. Він каже, що є начальником інженерної служби 8 полку спецпризначення ССО. Про нього є згадка, як про нагородженого в липні 2014 орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня на сайті видання Народна армія. А на Покрову минулого року він згідно з Указом Президента отримав Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

На іншому відео український військовий представляється як Дєєв Іван Анатолійович, теж військовослужбовець 8 полку.

Звертаємо увагу, що всі ці покази українські бійці дали явно після застосування до них тортур. Відтак, достовірність сказаного може бути сумнівною.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. И это бойцы ССО???!!!!!! Это пародия на спецназ!!!! А их руководство месяц!!!! не могло знать где находятся бойцы!!!!
  А сейчас комполка ССО обращается к послам Евросоюза чтобы освободили его бойцов!!!!! Вы себе можете такое представить?!?!?!?!? Например в США,Израиле……
  Короче – деньги Запада взяли , разворовали а для отчета сменили вывеску на ССО!. Сколько народ должен оплачивать такой позор???!!!!!!! Когда эти паркетные генералы и командиры будут отвечать???!!! Достало!!!

  • Піди втопися самостійно.

  • Відповідаю не «Ніку», а авторам цього поста та іншим невігласам (саме головне і по суті): Які можуть бути полонені (ви хоч знайомі з основами міжнародного військово-гуманітарного законодавства?), якщо не оголошена війна / військовий стан? Доречі, незалежна Україна в свій час приєдналася до відповідних конвенцій. Згадані військовослужбовці просто захоплені. Захоплені сепаратистами, колоборантами, терористами, повстанцями, злочинцями, бійцями за свободу …, в даному випадку не має значення. Головне те, що вони повинні бути негайно звільнені і передані офіційній владі. Якщо вони зробили щось злочинне, то повинні відповісти перед судом. Але перед судом тієї держави, на території якої це було скоєно (в д.в. – України).

 2. ник-по твоему коменту многое можна ответить. Но отвечу просто ти-ДОЛБОЕБ!!!

  • Чому ми живемо на Україні так погано (рівень життя вже найнижчий в Європі, молдовани вже з нас сміються)? А тому, що загальна кількість бовдурів (можна було б застосувати і більш влучне слово) та хамів вже перевищила «критичну масу / кількість» (аналогія з теорією незворотної ланцюгової реакції). І це добре (рос. – наглядно) видно з більшості коментарів в т.ч. і до цього посту.
   А військовослужбовців “витягувати” звідте все-таки необхідно (так робиться у всіх цивілізованих країнах).

 3. Ник правду каже…

  • Ні, він не каже правду. Ніхто іі не скаже. І не треба. Одна правда в тому, що ці хлопці від самогопочатку війни захищали Украіну і нас. Не ми влізли на териьорію росіі, вони лізуть до нас. Правда ще в тому, що знущаються там в полоні дуже, то нелюди. Хлопців треба витягувати. Подякувати, що стільки воювали, молити Бога щоб вони залишились живі. Це тільки в совдепіі полон то щось позорне, в цивілізованих краінах головне зберегти життя, адже це чиісь сини, батьки, друзі, брати. Вони молоді і ще багато користі зроблять вмім. Тримайтесь, вас витягнуть з лап російських садистів дикунів.

 4. жаль пацанов без вариантов…….но это пародия на спецназ…..ник прав бабло освоили не туда…

  • Для чого підписуєтесь адвокатом???? На диванах адвокатів нема. Вибате, але ви послуговуєтесь плітками. У будь-якій війні немає простих ситуацій і рішень. В цій тим більше. Хлопці 8 полку молодці і командири молодці. Це справжні чоловіки, роблять мужню роботу, диванних пліткарів і трусів там нема. Підготовка в них нормальна, війна страшна. Це тільки в кіно все ідеально просто. Співчуття родинам, як вам зараз важко! Тримайтесь. В нашому місті більшість розумних людей, допоможемо. А на диванних адвокатів і сепарів ніків не звертайте уваги!!!!

   • Цьому “Анонімному”: Таке враження, що ви не хлопців захищаєте, а командування та керівництво Збройних Сил і держави. А війни юридично немає, а хлопці гинуть і попадають в полон (який полон, якщо війни немає?). От що страшно.

    • Ви не нюхали пороху, інакше знали б, що це в мирний час є командування і окремо солдати. На війні це один організм, інакше не вижити. З огляду того, що 8 полк не так багато втратив людей, то командири такі як треба. Про міноборони мовчу.

  • Це ти дебіл пародія на адвоката. Кидай диван і йди покажи як треба.
   П……ти не мішки носити.

   • Хамство, це “зброя” маргиналів. То ви що, такою зброєю воюєте?

    • Саме так. А таким як Нік та Адвокат є ще й бажання по морді тріснути.

     • На кожен лом є свій прийом … побільше лом.
      На Донбасі ми це вже побачили …
      Що, тепер не стало зрозуміло, що необхідно якось по-іншому? Ато АТО можно і самому отримати … досить больно.

 5. По суті ці “розвідники” признались у скоєні ряду злочинів. Так як днр, лнр не визнані ні терористичними організаціями!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.