У корпорації «Сварог Вест Груп» відбулася зміна форми управління

Посаду Голови Ради директорів корпорації «Сварог Вест Груп», яку раніше займав Андрій Гордійчук, трансформовано в колегіальний орган управління. Про це повідомляє сайт міста Шепетівка.

Як зазначається, Андрій Гордійчук сконцентрує свою увагу на інноваційному бізнесі та органічному виробництві. Також він планує займатися активною громадською діяльністю, впровадженням законодавчих ініціативи в аграрній та інноваційній сферах.

«За 15 років команда «Сварог Вест Груп» виросла і готова взяти на себе управлінську діяльність. Процес передачі оперативного управління зайняв кілька років і тепер його можна вважати завершеним. Я ж зможу більше часу приділяти динамічному розвитку Першого Національного Аграрного Кооперативу і холдингу інноваційних технологій HTI», – прокоментував Андрій Гордійчук.

У сформований орган управління компанією увійшли: голова Ради директорів – Микола Агарков, незалежний директор Олександр Матюшок, виконавчий директор Микола Дячук і фінансовий директор корпорації Сергій Зуєв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.