Бойовики звинувачують у вбивстві “Гіві” військовослужбовців 8-го полку Сил спеціальних операцій ЗСУ

Бойовики терористичної організації “ЛНР” звинувачують у вбивстві свого командира Михайла Толстих “Гіві” військовослужбовців восьмого полку Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Про це заявив у п’ятницю так званий “міністр держбезпеки ЛНР” Леонід Пасічник, повідомила Українська правда.

“Є всі підстави вважати, що вбивство командира батальйону “Сомалі” Михайла Толстих з позивним “Гіві” сплановано у відділі контррозвідки СБУ і виконано фахівцями 8-го полку спеціального призначення”, – сказав Пасічник.

Раніше він заявив, що безпосереднім виконавцем вбивства “начальника управління Народної міліції ЛНР полковника” Олега Анащенко був військовослужбовець 8 полку спецназу ЗСУ майор Сергій Іванчук.

Пасічник заявив, що “в СБУ створено спеціальний відділ, який займається безпосередньо організацією диверсійно-терористичної діяльності на території Республік і Російської Федерації, начальник департаменту контррозвідки СБУ полковник Сандурскій Анатолій Вікторович, позивний “Хутір”, – розповів Пасічник.

“Ці люди несуть безпосередню відповідальність і за цей злочин, і за інші злочини, вчинені в “ЛНР”, “ДНР” і Російської Федерації, наприклад, в Криму”, – сказав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.