В Кам’янці завдяки гранту від ЄС реконструюють зал для скелелазіння за 700 тис. грн.

У Кам’янці-Подільському завдяки грантовими коштам ЄС планують провести реконструкцію частини будівлі ПНВО під спортивний зал для скелелазіння по вулиці Огієнка, 35а. Половину вартості від необхідної суми у 350 тис. грн  для придбання обладнання буде виділено Європейським Союзом в рамках  проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».

Як повідомляють в управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, це стало можливим завдяки перемозі у конкурсі від Європейського союзу.

Іншу частину коштів мають виділити із міського бюджету.

В коментарі НГП начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Старченко повідомила, що лише вчора профільне управління отримало необхідні підтверджуючі документи від Євросоюзу. Наразі в міськраді вивчають ймовірні шляхи реалізацію проекту та шукають необхідні кошти. Вже з понеділка в управлінні освіти і науки обіцяють оприлюднити подробиці проекту.

Влада Кам’янця загалом вважає, що реалізація вищевказаного проекту забезпечить розвиток спортивного скелелазіння у місті, збільшення охоплення дітей заняттями в спортивних секціях, популяризацію екологічних видів спорту, дасть можливість підготовки та проведення змагань зі скелелазіння різного рівня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.