У Симчишина на аудит тролейбусного підприємства витратять 300 тисяч

Виконком Хмельницької міськради підтримав пропозицію заступника мера Андрія Бондаренка щодо проведення незалежного аудиту комунального підпримства «Електротранс».

«Ми ще в минулому році розпочали говорити про незалежний аудит наших комунальних підприємств. Є пропозиція розпочати з «Електротрансу. Підприємство отримує достатньо велику суму коштів з міського бюджету. Крім того, підвищилася вартість проїзду, збільшиться виручка, я думаю, що громада міста має мати всю інформацію по діяльності підприємства», – сказав посадовець, якого цитує сайт міськради.

На проведення незалежного аудиту комунального підпримства «Електротранс» за 2015-2017 роки збираються виділити 300 тисяч гривень. Аудиторську компанію обиратимуть за процедурою через «Prozorro».

Як відомо, з квітня 2011 року директором Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” працює Віктор Паламарчук. Наразі він є депутатом міської ради від партії “За конкретні справи”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Незалежний аудит – це передвиборча обіцянка Симчишина. Виконано.

  • 300 тис. не ох..лі?

   • реєструйся на Прозорро і роби аудит, заробиш.
    я завжди думаю, де от такі дурні як ти плодяться? Нормальний аудит сьогодні коштує від 200 тисяч до 1 мільйона, залежно від визначених завдань.

    • бидло, ты ще здатний думати?!!!

    • А як формується вартість аудиту? Які затрати включаються в ціну? В мене таке враження, що ціна береться зі стелі, щоб “нахлобучити” бюджет, бо нормальний господар не віддасть такі скаженні гроші за папірець (чи хай навіть стус папірців), в якому якийсь суперфахівець напише кілька формул і потім підставить значення. Ну реально – воно вартує 300 тисяч?

  • Це (аудит) не допоможе, бо на Україні ж майже усі крадуть (хто більше, хто менше, все залежить від наглості та обставин) ще з радянських часів. І головною та справжньою причиною «революції гідності» була заздрість тих, кому не вдалося багато накрасти, до тих, хто вже встих набагато більше вкрасти. А цей аудит насправді потрібен лище для заміни одних крадіїв на інших «своїх».

 2. Давно пора перевірити того Паламарчука. Працівники не мають елементарних умов праці і отримують копійки, ще й зарплату ділять, по 30 відсотків дають у місяць

 3. Працівники судяться за доплати і всі витрати з цього процесу та й сума доплат, які сягають сотні тисяч, як і вартість аудиту в подальшому ляжуть хмельничанам в тариф на проїзд.
  Будемо платити за недопрацювання адміністрації підприємства.
  Коли вже влада запитає з винних керівників і спеціалістів КП?
  Мають відділ внутрішнього контролю, ціле управління економіки, то що немає кому перевірити досконало аби не тратити такі кошти на аудит.

 4. Рішення про виділення коштів на проведення аудиту комунального підприємства свідчить про надзвичайну слабкість самого виконавчого комітету. Невже настільки низькофахові спеціалісти управління транспорту та економіки, щоб не виконати цю роботу без витрат 300 тис. грн. з міського бюджету ??? А за що цей заступник по економіці отримує зарплату ? Владі за такі рішення ГАНЬБА !!! Симчишин опом’ятайся!!!

  • Слабо сказано “низькофахові спеціалісти”, якщо врахувати, що в заступника міського голови, який курує економічний блок питань у відділі внутрішньої політики працює колишній главбух з “Електротранса”. А в фінуправлінні – заступник того ж главбуха.
   Їх “ушол” паломарчук з своєю командою.
   От вам і зацікавленість міської влади в істинному стані економіки на цьому підприємстві…

  • Ну, друг, ты прям мои мысли читаешь. Повторюсь: чего можно ожидать от гуманитария умственного труда? Добавить сюда еще почти 100 лимонов на велодорожки и т.д. и т.п.

 5. Дійсно, цього Паламарчука давненько слід перевірити!!! А то робить для себе справи за рахунок підприємства і в ус не дує, бо він є ДЕПУТАТ, і тому йому все дозволено.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.