Хмельницьким освітянам та вихователям доплачуватимуть заробітну плату з міської скарбниці

У Хмельницькому працівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету, доплачуватимуть заробітну плату з міської скарбниці.

Таке рішення підтримали усі члени виконавчого комітету міської ради на засіданні у четвер.

«Це питання встановлення справедливості. Після того, як були підняті тарифні розряди педагогічним працівникам  загальноосвітніх навчальних закладів, вийшло, що зовсім різна заробітна плата для вчителів, які працюють у школах та працівників дошкільних, позашкільних освітніх закладів та логопедів. Не може бути так, щоб вихователь дитячого садочку отримував значно менше, ніж вчитель. Тому вирівнюємо за рахунок міського бюджету», – наголосив мер Олександр Симчишин.

У бюджеті Хмельницького на доплати передбачено 8,5 млн. грн. Для одного працівника це близько тисячі гривень до основної заробітної плати. Додаткові кошти працівники отримають вже з 1 квітня, якщо за відповідну пропозицію проголосують депутати на черговій сесії.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. супер, приємна новина

  • завжди доплочювали з міського бюджету

   • ще одна дуринда. завжди, це коли? в курсі, що з 1 січня змінилися тарифні розряди?

    • дуринда- це бико-бидляцький “сленг”, для представника “субкультури” пояснюю, з міського бюджету доплочували освітянам завжди. все рівно як воно називається, тарифна сітка, чи допомога, чи доплата за сверхурочні)))

     • ти таки дуринда. Доплочували на 16 мільйонів в рік менше. зараз до того, що доплачували додали ще на 1000 більше кожному. Бо вихователі мають мати нормальну зарплату.

     • А чому тільки освітянам?А про медиків зовсім забули?Люди роботу виконують на 1.5 ставки ,а платять тільки за 1.0 ставку,тому що держава не виділила кошти…

 2. Вот местные боты (скорее всего сидят в одном кабинете или одном здании) и устраивают такой себе “типа стёб”

 3. А ще варто проконтролювати вузівські бухгалтерії і ректорати. А то буде як в ХУУПі де начальство собі премії і доплати, а викладачам нічого, а ще й людей поскорочували десятками.

 4. Взагалі варто провести масову перевірку всім бухгалтеріям і начальству освітніх закладів щодо зарплат і доплат і премій. А то там засіли “старі” корупціонери і крадуть гроші простих співробітників.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.