Слідство назвало посадовців, які можуть бути причетними до розкрадання 800 тис. грн на комп’ютерах для хмельницьких шкіл

Поліція отримала тимчасовий доступ до роздруківок телефонних дзвінків деяких чиновників управління освіти Хмельницької міської ради за період з 1 серпня 2014 року до 31 грудня 2015 року.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 28 лютого.

Як зазначено в клопотанні, службові особи управління освіти міської ради за попередньою змовою із службовими особами загальноосвітніх закладів міста, зловживаючи службовим становищем протягом вересня 2014-груденя 2015 років закупили комп’ютерну техніку за завищеними цінами, що спричинило тяжкі наслідки на суму близько 800 тис. грн.

З’ясовано, що комп’ютерну техніку навчальні заклади закупляли у приватних підприємців з Волинської області через представника у Хмельницькому. Останній мав розмову з заступником начальника управління освіти Хмельницької міської ради, який самостійно роздавав договори купівлі-продажу директорам навчальних закладів та залучав до цього працівника бухгалтерії.

Крім того, на думку слідства, до вказаного злочину може бути причетний тодішній начальник управління освіти Хмельницької міської ради.

Таким чином, правоохоронці перевірять вказаних осіб, чи було між ними телефонне спілкування.

Нагадаємо, що за 2014-2015 роки загальноосвітнім закладам Хмельницького була закуплена комп’ютерна техніка на суму майже 2,8 мільйона гривень.

Місцева прокуратура 27 квітня 2016 року зареєстровала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А тодішній це нинішній зам Корнійчука Олійник?)))

  2. Слідство назвало… Прізвища де?

  3. А що телефонні дзвінки (не розмови) вже є прямим доказом вини посадовця?

  4. Олійник – зам губернатора, Сирота – звільнений рік тому. От вам і прізвища. але громадськості це не цікаво. справу замнуть

  5. а тайну слідства хтось відмінив?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.