ГПУ підозрює нардепа-мажоритарника з Хмельниччини у несплаті податків

Генеральна прокуратура України витребовує у Національному агентстві з питань запобігання корупції електронну декларацію за 2015 рік народного депутата, члена депутатської групи «Партія «Відродження» Віктора Бондара, якому закидають несплату податків.

unnamed-1-e1446716430273

Про це сказано в ухвалі Печерського райсуду Києва від 2 березня.

Політик задекларував у 2015 році 840 тис. грн., 1,4 млн. дол., 278 тис. євро готівки. До вказаної е-декларації також внесено дані про набуття у власність 4 об’єктів нерухомого майна, по двом з яких у графі вартість на дату набуття у власність, указав «не відомо». Одним з таких об’єктів значиться житловий будинок в Ірпіні площею 611,4 кв.м., з датою набуття у власність 30 липня 2014 року.

Ще має у власністі політик 30 об’єктів цінного рухомого майна. Разом з тим, у жодній з позицій не зазначено вартість таких об’єктів.

Відповідно до інформації про доходи, отримані ДФС України від податкових агентів, у період 1998-2015 років Бондар отримав доходів, з яких сплатив податки на суму 1,7 млн. грн. Таким чином, невідповідність зазначених у е-декларації грошових активів  вартістю понад 42 млн. грн. отриманим доходам, з яких сплачено суми податків.

Як відомо, Генеральна прокуратура вирішила позапланово перевірити електронні декларації 29 народних депутатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Одним словом: жулик.

  2. Напевне не хватає у БПП голосів для коаліції, а зараз пан Бондар буде голосувати як йому накажуть… При Янику купляли депутатів за гроші, а зараз купляють но в інший спосіб.

  3. Диряве ВІДРО яке гниле зі всіх сторін.Гнати цю наволоч потрібно із округу!

    • Може колись люди перестануть вибирати тих хто вже по 10-20років у ВР і все знає як зробити краще – правда тільки собі.

  4. У спілкуванні з Бондарем, казав йому. що непотрібно йому йти у владу, ну що ж, тепер тюрьма або БПП в позу поставить, ну якось так. Хоча тюрьма краще, мозги на місце поставитьЮ а Бондар як айтішеік там мозгами працювати почне, хоча хто його зна, можливо він вже крім красти нічого і невміє, хіба, що в позі стояти за весь період депутатцтва навчився.

    • ну так Лабазюка поставили ..тепер черга за Бондарем… та навряд шо він вже айтішник..вони вже звикли мозгами працювати як бабла накосити по більше а не по спеціальності)))

  5. Тюрма плаче по такому бідняку, який тільки схемами віконними та дитячими майданчиками та активованими картками банківськими для сільських голів може вибори вигравати.Наступного разу коли приїде тільки перед виборами на Хмельниччину потрібно гнати його звідси разом з його дирявим ВІДРОМ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.