Вінницька апеляція не знайшла підстав для зупинки будівництва ТЦ у Хмельницькому

Вінницький апеляційний адміністративний відмовився зупиняти будівництво торговельного центру з кафе поблизу прибудинкової території багатоповерхівки на Панаса Мирного 31/1 у Хмельницькому (мікрорайон Озерна).

Про свідчить ухвала суду від 15 лютого.

З апеляційною скаргою звернулася Хмельницька міськрада, в якій наголошувалося на тому, що “існує очевидна небезпека в заподіянні шкоди правам, свободам та інтересам територіальної громади, оскільки фізичні особи-підприємці Євген Павлюк та Ігор Загородний можуть вживатися заходи щодо здійснення будівельних робіт на підставі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, які містять недостовірні дані, а тому захист прав та свобод стане неможливий без вжиття вищезазначеного заходу”.

Натомість колегія суддів апеляційної інстанції дійшла висновків, що суд першої інстанції правильно з’ясував обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, що є наслідком залишення оскаржуваної ухвали без змін.

Як писав НГП, Хмельницький окружний адміністративний суд 27 грудня 2016 року не задовольнив клопотання Хмельницької міської ради щодо заборони будівництва ТЦ на вул. Панаса Мирного, 31/1, наголосивши, що позивач необґрунтував та не довів існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам громаді.

Нагадаємо, що на початку грудня мешканці прилеглого до будмайданчика житлового будинку перекривали дорогу на знак протесту зведення торговельного центру.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Все как обычно. Бабло победило и зло и добро.

  2. Супер!!! Будем ждать когда построят!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.