У Старокостянтинівському районі на річці Случ зафіксували масовий мор риби

7 березня поточного року на «Гарячу телефонну лінію» Держекоінспекції у Хмельницькій області звернулись мешканці Старокостянтинівського району про те, що в береговій лінії річки Случ поблизу села Воронківці спостерігається масовий мор риби. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області.

В той же день інспекторським складом відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу за участю громадських інспекторів з охорони довкілля по території Хмельницької області було проведено обстеження даної ділянки, за результатами чого підтверджено факт масової загибелі риби.

З метою встановлення причин загибелі риби на річці Случ, відділом інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області були відібрані проби води.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Риба дохне бо начальник староконстянтинівського мрео байдич в.і. спускає не законно став в с.кузьмин, потім набирає його і вода не йде у річку і застоюється… ось і гине все живе… бандюгу байдича в тюрму….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.