Шепетівська прокуратура вимагає повернути у державну власність 44 га землі

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності, розташованих на території Судилківської сільської ради Шепетівського району.

Встановлено, що на підставі розпоряджень облдержадміністрації Шепетівською районною державною адміністрацією одному із товариств передано в оренду земельні ділянки площею понад 44 га для видобування корисних копалин.

Вартість вказаних земель перевищує 20 млн. грн.

Розмір орендної плати за користування землею визначено у правочині на підставі нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Водночас, в порушення умов договорів оренди землі та вимог земельного законодавства, підприємство орендну плату за користування земельними ділянками систематично не сплачує, внаслідок чого утворилась заборгованість на суму близько півмільйона гривень.

«За вказаних обставин, місцевий бюджет та територіальна громада недоотримує значну суму коштів, яка наразі стягується у примусовому порядку», – повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Тому місцева прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогами розірвати договори оренди землі площею понад 44 га вартістю більше 20 млн. грн.

Позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Ото баняк Судилківський колишній очільник РДА від Свободи Дорощук М. накрався стільки, що повертати десятиріччями будуть

  • Хто б сумнівався би, все награбоване всерівне не повернуть

  • Яке відношення ця земельна ділянка має до
   Шепетівської РДА?
   Це кар’єр, який переданий в оренду за розпорядженням голови облдержадміністрації для щебеневого кар’єру ще до Революції Гідності. РДА лише було доручено підписатати договір.
   Ось підтвердження http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65011226
   Тебе не лякає твоє словоблуддя?
   Ти коли пишеш хоч трішки свої мозги включаєш?

 2. “Доручено підписати договір”…а от кінь з РДА міг як підписати, так і не підписати

  • Якщо ти в цьому валянок то не коментуй. Голова ОДА доручив своїм розпорядженням голові РДА, який зобов’язаний виконувати такі доручення, підписати договір оренди. Рішення прийняв голова ОДА.
   Для тебе незрячого ще раз повторюю договора підписані ще у 2012 та 2013 році на підставі розпоряджень тодішнього голови ОДА Ядухи, за яким ти так сумуєш

   • Лише свободівський імбіцил може бризкати жовччю, коли із нього стебаються, мізки геть окутані ненавистю, важке дитинство у неповноцінній сім`ї дає про себе знати й згодом. Так горбань?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.