На Хмельниччині з’явилося громадське формування з числа екс-нардепа, Героя України та аграріїв

У Теофіпольському районі представники влади, громадські активісти, колишні правоохоронці та інші небайдужі громадяни об’єдналися в громадське формування «Щит і меч», члени якого допомагатимуть місцевим поліцейським забезпечувати публічний порядок на території обслуговування.

Як повідомляє сектор комунікації обласної поліції, раніше на території району було зареєстровано декілька громадських формувань, але діяли вони виключно на папері. Тому було прийнято рішення розформувати ці фіктивні організації.

До його складу «Щит і меч» увійшли 28 членів, серед яких: голова Теофіпольської районної ради Андрій Петринюк, голова ради сільгоспвиробників Теофіпольського району Володимир Пицюк, Герой України Василь Петринюк, народний депутат України двох скликань Василь Кравчук, депутат Хмельницької обласної ради Василь Мастій, заступник директора ТзОВ «Нива» Микола Якубівський та інші.

Фото обласної поліції

Фото обласної поліції

3 березня члени громадського формування спільно з працівниками райвідділу поліції провели спільний рейд, у ході якого виявили ряд адміністративних правопорушень.

Крім того, члени громадського формування допомагатимуть правоохоронцям охороняти публічний порядок під час масових заходів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Зашевелились крысы перед выборами- от них было бы гораздо больше пользы если бы сами перестали воровать- спешу их упокоить – не светит Вам ничего

 2. Цирк!!!

 3. В ролі щита – Кравчук, який колись в ВРУ стільцем по голові отримав?

 4. Царьки…..злодії…….таких потрібно до вязниці садити …. Кравчук бидло депутат хуєв….хрой блять куплений його синок виродок…..і жополизи……..

 5. ХЕРОЙ З ЮРБОЙ….. ПОСМІХОВИСЬКО ПЕРЕДВИБОРНЕ……….

 6. КЛОУНИ ДЕГЕНЕРАТИ….

 7. Пицюк Я думав ти нормальний мужик а ти оказується жополих хероїв…….

 8. ОДНІ ЗЛОДІЇ…….

 9. З березня місяця провели спільний рейд…..ще березень не наступив. Брехуни…А Петринюки сволочі обидва. Продали колесо чортове, кінотеатер, а всі панелі і цеглу возять собі складають на не було законій собі території , буде розважальний центр – У Марусі. Вот так дбає голова ради про селище.

 10. Люди добрі, беріть вила в руки і женіть їх. То вибачте, дурні люди Теофіполя, що……
  Мовчать……

 11. Вони всі в цьму формуванні отримали дозволи на вогнепальну зброю ось і вся причина чому вони там !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.