У Хмельницькому п’яний прикордонник скоїв наїзд на пішоходів

Про ДТП, що сталася 26 лютого цього року на вулиці Проспект Миру повідомляла прес-служба патрульної поліції у місті Хмельницькому. Чоловік керуючи автомобілем «Nissan Almera» наїхав на пішоходів, які перетинали вулицю на нерегульованому пішохідному переході.

До редакції НГП звернувся чоловік, який постраждав у ДТП та розповів деталі пригоди.

«В неділю, 26 лютого, я з дорослою донькою, вирішили погуляти в Дендропарку. Коли стали переходити Вінницьке шосе по «зебрі», отримали удар, від якого відлетіли на асфальт. «Ніссан», який збив, зупинився, але водій не виходив.

З’ясувавши, що донька жива та немає переламів, я став вимагати водія, щоб той заглушив мотор та вийшов. Чоловік, від якого явно тхнуло алкоголем, не збирався цього робити.

Водій хотів від’їхати і обійтися без поліції, мовляв, домовимося, і обіцяв золоті гори. Я ж дочекався патрульної поліції. Під’їхала «швидка» та запропонувала відвезти в травмпункт, від чого ми з донькою відмовилися до складання головного в таких випадках документа – плану події, на якому визначається, де хто був в момент наїзду.

Згодом лікарі зафіксували гематоми та забиття рук та ніг.

Водій показував посвідчення учасника АТО, і просив його простити, як людину честі, офіцера, захисника вітчизни, сім’янина, показував фото с дружиною і сином, клявся усім на світі, що негайно компенсує усі витрати на лікування, тільки простіть.

З’ясувалося, що  це – підполковник Ліхневський Володимир, прикордонник, викладач Академії.

До честі поліцейських: вони спрацювали чітко і по закону. Лихач, незважаючи на усі його  зусилля викрутитися, все ж потрапив на експертизу і до слідчого. Експертиза показала високу ступінь алкоголю в крові, до того ж, водій був без прав та документів на автівку.

Чим усе завершиться – повідомимо після суду, бо, виходячи з практики нашого судочинства, прогнозувати важко. Однак Ліхневський за усій час навіть жодного разу не поцікавився, як же почувають люди, яким він по пияцтву завдав каліцтво. Отака собі «людина честі».

Патрульна поліція склала протокол одразу за двома статтями (ч.2 ст.130 КУпАП. «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції»  та ч.3 ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки».)

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Частина 2 статті 130 каже, що водій вдруге за рік попався за п’янку.
    Частина 3 статті 126 каже, що водій вже був позбавлений права керування.

    А де ж протокол по статті 124 – порушення ПДР, що спричинило ДТП?

    Забрати права на років так 5 з кофінскацією майна!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.