Фірма Кольгоферів поставила під сумнів власність “підземки” за тергромадою і подала до суду

Товариство з обмеженою відповідальністю “Либідь” позивається до Хмельницької міської ради, ставлячи під сумнів свідоцтво про право власності на нерухоме майно (підземний перехід) площею 1461,5 кв.м на перехресті вулиць Кам’янецька та Подільська, що закріплене за територіальною громадою міста.

Фото НГП

Фото НГП

Відповідне провадження 15 лютого відкрив Господарський суд Хмельницької області.

Позивач вказує, що з графічних матеріалів та експлікацій, наявних в матеріалах інвентаризаційної справи вбачається, що до складу вказаної площі включено також приміщення магазинів, розташованих в підземному переході площею 371,2 кв.м. Ці магазини на підставі договору купівлі-продажу від 6 лютого 1997 року належать ТОВ “Либідь”.

підземний-перехід_майновий-реєстр

підземний-перехід_майновий-реєстр2

Фірма “Либідь” в позовній заяві також просить витребувати в Хмельницького бюро технічної інвентаризації архівну інвентаризаційну справу на об’єкт нерухомого майна – підземний перехід.

Разом з тим, Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення державного реєстратора від 30 грудня 2015 року про реєстрацію за ТОВ “Либідь” права власності на приміщення магазинів загальною площею 371,2 кв. м., які розташовані в підземному пішохідному переході на перехресті вулиць Кам’янецька-Подільська у Хмельницькому.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, з березня 2015 року ТОВ “Либідь” записано на хмельничанина Анатолія Решетніка. Перед цим підприємство належало колишньому депутату Хмельницької міськради від Партії регіонів Оксані Кольгофер, яка разом із чоловіком Валерієм заснувала ТОВ у 2002 році.

Про номінальне представництво у “Либідь” пана Решетніка говорять інші виписки з реєстрів. Так, він має приналежність до трьох фірм, які, так чи інакше, мають опосередкований зв’язок з бізнес-сім’єю Кольгоферів. До прикладу, з жовтня 2016 року Решетнік є директором хмельницького ТОВ “Укрбудінвест”. До цього директором працювала Світлана Плотнікова, яка була довіреною особою кандидата у нардепи Оксани Кольгофер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. “Злодії закони не обходять, вони їх об’їжджають на своїх лімузинах.”

  (Олександр ПЕРЛЮК)

 2. Хмельницкие баРЫГИ уже давно считают, что в этом городе все ихнее. Забыли суки про Кармелюка!!!! Забыли!!!

 3. оксана вікторівна—самодурка ще та… як до чогось вчепиться .. то не відчепиться !!! чим більше ця особа має тим скупішою стає!!!!

 4. чекайте сюжетів 33 каналу про поганого Симчишина.

  • А він хіба хороший?

   • ну, єдиний, хто це кубло пробує розворушити і по Кольгоферах і по інших. Але за це отримає здачі від 33 каналу щодня.

    • Це для лохів. ніби бориться. ціна питання пару штук баксів, що для Кольгоферів фактично копійки. зате там де десятки та сотні штук не лізе.

 5. никак те суды не разрулятся…серьёзно воюют….ннда уж…
  вот мне интересно, Кольгоферы Благ. Фонд создали… зачем? с какой целью? они настолько душевные люди? зная их, врядли…
  так зачем им Фонд?

  • Податки. Церковені громади та благодійні фонди не платять податки (у тому числі податки на майно та землю). А ще тарифи на електрику та комуналку в 1,5 рази меньші. Тому і переписують майно та бізнес на благодійнй фонди і церковні громади які фактично контролюються тими ж власниками.

 6. объедки с ресторанов некуда девать

  • ……….эти отпрыски такие аферисты клейма негде ставить…..согласен ))))…..обьедки некуда девать…..

 7. Фабулять документи Коцеміри….. Тоді навіщо брали в оренду, коли майно у них було ще з 1997 року? Повна нісенітниця! натягують на кримінал собі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.