Поліція перевіряє хмельницькі школи, які за завищеними цінами купили комп’ютери

Хмельницька поліція отримала тимчасовий доступ до фінансової документації із закупівлі загальноосвітніми закладами міста комп’ютерної техніки на суму майже 2,8 мільйона гривень.

Про це свідчить ряд ухвал Хмельницького міськрайонного суду від 27 лютого.

Як зазначено в клопотанні, службові особи управління освіти Хмельницької міської ради за попередньою змовою із службовими особами загальноосвітніх закладів міста протягом вересня 2014 року – грудня 2015 року закупили комп’ютерну техніку за завищеними цінами. У результаті вони нанесли збитків бюджету на суму близько 800 тис. грн.

Місцева прокуратура 27 квітня 2016 року зареєстровала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”).

Окрім того, як з’ясувало досудове розслідування, комп’ютерне обладнання поставлене до шкіл і ліцеїв без ліцензій на програмне забезпечення, без свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам Міністерства освіти і науки України, санітарно-гігієнічних висновків, паспортів виробу, гарантійних талонів.

Як відомо, управління освіти Хмельницької міської ради з вересня 2011 року до листопада 2015 року очолював Валерій Олійник, який нині працює т.в.о. заступника голови Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Всіх хто купляв вже давно звільнили, а тодішній начальник освіти Олійник вже цілий заступник губернатора. Справу замнут і не дадуть ходу, громадськості байдуже.

  2. Хай Фасоля пояснить як робиться! Область, щоб не проводити тендер, ділить гроші між районами і неофіційно дає вказівку в кого купувати! А страждають на місцях, а основні махінатори залишаються і при вигоді і чисті! В прокуратурі це прекрасно знають, але ж показників треба! За що боролись на те і напоролись!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.