Хмельницька міськрада оголосила конкурс на кращий дизайн зовнішнього вигляду фасаду громадської вбиральні

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради оголошує конкурс на кращий дизайн зовнішнього вигляду фасаду громадської вбиральні на території скверу ім. Т.Шевченка.

thumb_545326_news_m

Управління ЖКГ замовило проект та невдовзі збирається приступити до будівництва громадської вбиральні. Новий громадський туалет буде наземним, одноповерховим, знаходитиметься на місці існуючого на ділянці площею 137,15 кв. м, протяжністю 21,1 м х 6,5 м. Наразі залишилося визначитися із зовнішнім виглядом будівлі.

Щодо учасників конкурсу, жодних обмежень немає: це може бути як колективний, так і індивідуальний проект від фахівців сфери або ж просто від зацікавлених осіб.

Оцінюватимуть ескізи за тим, наскільки вони композиційно довершені, витримані стилістично та чи органічно поєднуватимуться з існуючим ландшафтом. Слід також враховувати практичність, екологічність та економічність майбутньої вбиральні, – все решта Ваша уява.

Конкурс триватиме з 3 по 21 березня 2017 року. 21 березня – фінальний етап, на якому журівизначить переможця. До складу журі  увійдуть представники міськвиконкому, фахівці профільних управлінь, комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста, представники громадських організацій, наукових установ та організацій.

Подавати свої пропозиції можна до 20 березня включно в управління ЖКГ (вул.Проскурівська, 1, uzkg.km4@ukr.net), заповнивши заявку на участь у конкурсі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Позор владі !!! У міста залишилась одна проблема це сральник !

 2. Будемо раді, якщо Вам стане легше на душі.

 3. До сегодняшнего дня и этого поста я думала, что видела всё !
  шок!
  остановите Землю, я выйду(((((

 4. Фото мера на фасад! Краса буде!

  • +++ ахах аха ха, про мэра улыбнуло)))
   типо, главный Парашник Города)))
   Вы сделали мой вечер: НГП, жгите ещё… я от смеха катаюсь)))

 5. Це визначне досягнення Симчишина і Всієї Свободи 🙂

 6. Круто! Вершина идиотизма и дебилизма Семчишина и Ко!!!! Толи еще будет.

 7. Цікаво коли міська рада оголосить конкурс на посаду керівника цієї громадської вбиральні????

 8. Я пропоную на фасаді параші розмістити свободовські пальці обмазані лайном і в горі в гамняному вінку їх лідер ! Це буде дабра памятка нащадкам про їх керування в місті. Дибілам дибільний памятник. У них бракує ума навіть парашу побудувати того оголосили конкурс.

 9. не зарастет Народная тропа.

 10. та нічого такого аж немає в цьому може якийсь студент курсову захистить таким чином. а те, що зроблять там нарешті туалет і не в підземелі це ж взагалі добре!!!

  • Студент – курсовая? смешно..
   а кто в тот туалет ходит? вот мне интересно – КТО?
   вот не могу припомнить сколько он уже не функц-т… сколько лет -то.. и как-то город и горожане пережили, ведь сейчас намного всё проще..
   это ранее, в 80-90-е может туда ходили, а сейчас куча кафешек по краям, забежать и справить нужду – никто не гоняет…
   как-то так
   но мы дороги строить не будет, нет, ямы исправлять не будем, нет.. мы построим туалет в центре города и потом прозвитуем, что новая власть поставила Срачельник в центре города… делаа

   • срачельник сам по себе вроде и нужен!!! но тратится на него, с эскизами, ланшафтами,, конкурсами))) это что памятник, или его через сто лет памятником архитектуры сделают. вложите пару десятков тыс. грв. доведите до ума тот, и все))) вы что чудите, вы кого за дыбилов держите, чем берете? еще не доросли до яныка с его золотыми унитазами,!!… Чувствуется молодой начальник, молодая команда, которая что то делает.
    PS если так надо внешний вид- то сделайте его в виде жо..пы стоящего человека, в “позе орла”))) где на месте левой “булки” будет вход Ж, а на месте правой

 11. Наверное талоны в это заведение будут дорогие. А сколько будет стоить проездной ???

 12. Дійсно, а чому б не зареєструвати петицію міській владі, щоб на фасаді туалету, був змальований мер, заступники та свободівські символи… Красота!

 13. НА ФАСАД ПРИЧІПИТИ ПОРТРЕТ СИМЧИШИНА . РОЖА СИМЧИШИНА ДУЖЕ СХОЖА НА ДУПУ !!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.