Жорсткий режим від губернатора Хмельниччини: як зібралися зекономити 176 млн. грн

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук затвердив заходи щодо наповнення місцевих бюджетів та дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів у 2017 році

Про це сказано у його розпорядженні від 22 лютого.

За задумом керамнича області, план економії передбачає 176 млн. грн бюджетних коштів. Згідно з ним, очікується скорочення мережі загальноосвітніх навчальних закладів (за рахунок об’єднання малокомплектних шкіл, зміни їх типу та/або ступеня, реорганізації, тощо);  упорядкування ліжко-місць у закладах охорони здоров’я.

Аналогічні заходи розповсюджуються на малопотужні будинки-інтернати, територіальні центри соціального обслуговування, клуби та бібліотеки.

Ще одна з пропозицій Конійчука полягає у тому, щоб спрямувати вільні лишки, що утоврились в місцевих бюджетах на початок 2017 року, на покриття дефіциту з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та на оплату енергоносіїв бюджетної сфери. Це дасть змогу зекономити 52,4 млн. грн.

34,7 млнг. грн обласна влада зібралася заощадити, спрямувавши трансферти з інших місцевих бюджетів на покриття дефіциту коштів на обов’язкові виплати заробітної плати працівникам та оплату енергоносіїв бюджетної сфери.

Найбільше резервів, як випливає з прогнозів ОДА, можуть дати міста Хмельницький – 15,6 млн. грн, Шепетівка – 12,4 млн. грн, Кам’янець-Подільський – 11,4, Славутський і Дунаєвецький райони – 12,2 млн. грн і 10 млн. грн, відповідно.

показники

показники2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. слів не маю—хочу матюкнутися… за рахунок закладів освіти та медицини… ідіоти з ОДА знову все роблять за рахунок людей… нехай би своїх дітей щоранку відправляли в школу за15 кілометрів…. чи лікувалися в обласній лікарні… залишивши вдома малих дітей та худобу некормленими!!!

  • “Швидку Настю” знов прорвало ? Але чому саме зараз? За Симчишина в кріслі ОДА щось робили по-іншому? А якщо по суті і без особистостей: то який бюджет витримає школу лише із десятом учнів, півсотнею трудового колективу, комунальними та іншими витратами?

   • ЮРА !!!! ЗАЙМИСЯ КРАЩЕ СПРАВАМИ А НЕ ВІДСЛІДКОВУЙ КОМЕНТАРІ НА НГП !!! ДА…ТАКОЖ СХОДИ НА СЕМІНАР ПО ЗАПОВНЕННЮ Е- ДЕКЛАРАЦІЇ… БО НА ТВОЮ БЕЗ СЛІЗ НЕ МОЖУ ДИВИТИСЯ !!!

 2. Симчишин вгробив область, тепер за місто взявся

  • та ну, це брехня, по області. навіть йому не під силу це зробити.

  • анонімний ідіот, коли був Симчишин область була на 6 місці. Зараз на 22 місці.

   • В області нічого не змінилось: ні при тих , ні при цих – кругом жопа ( як і в державі)

   • Це статистика про шосте місце була оприлюднена при Симчишині. І стосувалася точно не його дій. Подивіться уважно статистика за який період була

 3. Коштами місцевих бюджетів розпоряджаються відповідні ради,а не адміністрації (які давно треба ліквідувати,як баласт). Річної зарплати двох середніх суддів вистачить для утримання однієї сільської школи(на 1 рік),або зарплати ОДНОГО апеляціїного судді.
  Закінчується казочка про ОТГ – вже запускають руку і до них. На черзі районні лікарні.

 4. Такої тупої влади в області не було ніколи. обласна державна адміністрація – це місце де зібралися тупий і ще тупіший (не стосується простих працівників)

 5. НА ДОМБАСІ СЕПАРАТИСТИ НИЩАТЬ ШКОЛИ, ЛІКАРНІ РОСІЙСЬКИМИ ГРАДАМИ, ГАРМАТАМИ, ТАНКАМИ, А НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВЗЯВСЯ ЦЕ РОБИТИ ГОЛОВА ОДА КОРНІЙЧУК

  • Існує офіційна інформація, її можна отримати через публічний запит до департаменту освіти та науки, а саме :скільки шкіл було закрито при керуванні Симчишиним у області. Так що вилупки націоналісти не потрібно рвати горло і збивати нігти на клавіатурах, того що було вже не змінити.

   • Симчишин керував тимчасово 5 місяців зимою. А зимою шкіл не закривають довбню.

    • враховуючи те, коли був знятий Прус то до СЧимчишина областю керував святий дух

    • Затурканий, де ти бачив зиму 5-місячну в Україні ? Там де такі зими ( за Уралом) і є ваше місце, Колима вас прихистить

 6. На городі бузина, а в Києві дядько

 7. хтось мені може пояснити: яке відношення до цієї статті має Симчишин? у вас що якісь комплекси?

 8. Віталіє Тараненко, введи авторизацію, будь ласка. Невже ти не бачиш, що нормально підняті проблеми через оцю ананімну гавкотню перетворюються на срач.

 9. А якщо по суті то кілька аналогій:
  -Гройсман розказує, що за перший квартал назбирав на 25 % більше ЄСВ і ПДФО. Сука кончена, він же видушує соки. Похвалився б ростом виробництва та нема чим.
  -Корнійчук вирішив економити на бідних- не буде жодної дії проти багатих котів. Не допомогти людям на 176 мільйонів, а здерти з бідолах.. Ядуха намісник Януковича. А Корнійчук ?
  – Боти Корнійчука , щоб відвести увагу від нього переключають на Симчишина. До чого тут Симчишин? Хіба може призначенець по блату зрівнятись з обранцем людей.
  – А влада і в Києві і в Хмельницьку хіба краща за ” Злочинну”?
  – Підняли розцінки на електрику– підсунули Насірова, щоб перебити тему. Ніхрена з Насіровим не буде: або втече, або не засудять, або в тюрму рік-другий з дівками покуверкається. В останньому випадку бариги підкинуть сотню-другу лямів в баксах.
  Щось з цим треба робити.

 10. Зверніть увагу на цифри економії для САРКОНУ-батьківщини губера , та на цифри Городоцького району- батьківщини партнера по обласній раді та не тільки. Я ж кажу : Своїх Жирних котів не чіпають!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.