В обласній податковій похвалилися: ФОПів більше відкривається, ніж ліквідовується

За даними Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області, у лютому на податковий облік стало 1650 новостворених фізичних осіб – підприємців. Припинили діяльність – 1180 ФОПів.

«Позитивний баланс у перевищенні кількості зареєстрованих підприємців на тими, хто припинив діяльність свідчить про результативність нашої комунікаційної роботи щодо необхідності забезпечення деражвних гарантій з виплати мінімальної заробітної плати та ведення бізнесу у легальних умовах. Загалом реалізація заходів з детінізації праці має системний і поступальний характер, адже це не лише додаткові надходження до бюджету, але й отримання законних соціальних гарантій працюючими», – зауважив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

За його словами посадовця, з початку року понад 300 підприємств та ФОПів підвищили рівень заробітної плати, а місцеві бюджети отримали додаткові податкові надходження.

Нагадаємо, що на Хмельниччині за три останні дні грудня припинили діяльність 1500 “сплячих” ФОПів.

Довідково. З 1 січня 2016 року окремі категорії фізичних осіб, що зареєстровані як підприємці, повинні платити єдиний соціальний внесок понад 704 гривні на місяць, навіть якщо тимчасово не мають жодного прибутку.

Раніше підприємець, оформлений як ФОПівець, сплачував 5-відсотковий податок та єдиний соціальний внесок лише тоді, коли мав якісь доходи. Якщо ж руху коштів не було, то й платити нічого не доводилось.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.