Суд скасував рішення міськради щодо зведення житлового будинку на території лікарні

29 вересня Кам’янець-Подільський міськрайонний суд в особі судді Швець Олени Дмитрівни оголосив резолютивну частину постанови щодо скасування рішення 14 сесії міської ради від 5 липня цього року “Про внесення змін до договору оренди землі, укладеному між Кам’янець-Подільською міською радою та Співаком В. В. за адресою вул. Огієнка, 10 а”.

Про це повідомляє “Громадське Поділля”.

Постанова була винесена за позовом депутата міськради Геннадія Бенкендорфа на підставі недотримання міською радою правових норм щодо завчасного оприлюднення проекту вищевказаного рішення.

Нагадаємо, рішення №180 від 5 липня, згідно якого Співак Володимир Васильович отримав земельну ділянку розміром 791,0 кв. м. під будівництво житлового будинку (ЖК “Фортеця”), було внесене до списку проектів у розділі “Інші питання”. Проект не був опублікований на сайті міської ради, відповідно не було дотримано законодавчих вимог щодо оприлюднення проекту рішення за 20 робочих днів до дати його розгляду.

Станом на 29 вересня ЖК “Фортеця” повідомляє про завершальні роботи по заливці вертикалу підземного паркінгу та завезенню горизонтальної опалубки на об’єкт будівництва за адресою вул. Огієнка, 10 а.

Постанова суду може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту отримання її сторонами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.