Прокуратура виграла справу зі знесення туристичного кемпінгу у лісовому масиві під Хмельницьким

Господарський суд Києва 28 вересня задовольнив позов прокуратури Хмельницької області щодо знесення самочинного будівництва одноповерхового туристичного кемпінгу з мансардним поверхом площею 142,02 кв. м. у лісовому масиві на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокутарури.

За її даними, у вересні 2012 року між одним із товариств області та Хмельницькою районною державною адміністрацією укладено договір довгострокового тимчасового користування лісовою ділянкою, яким товариству передано у строкове платне користування у рекреаційних цілях лісову ділянку площею 2,7 га до 2059 року.

“Як з’ясувалось, всупереч умов укладеного договору та існуючої законодавчої заборони на здійснення капітального будівництва на земельних лісових ділянках, зазначеним товариством на орендованій ділянці у 2014-2015 роках самовільно побудовано одноповерховий туристичний кемпінг із мансардним поверхом”, – зазначили в прокуратурі.

За відомостями Єдиного державного реєстру судових рішень, саме Товариство з обмеженою відповідальністю “Магазин “Сонячний” є орендарем лісової ділянки площею 2,7 га. У вересні 2010 року розпорядженням тодішнього голови Хмельницької ОДА шмат лісу було передано “товці” в оренду на 49 років.

“Магазин “Сонячний” належить бізнесовій сім’ї з Хмельницького Сергію та Олені Пенкаль. Вони більше відомі організацією ресторанного бізнесу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Молодці працівники прокуратури. Таки добилися справедливості. А от чи вистачить у них сили, щоб добитися знесення елінгів на Дністрі, які незаконно побудував за заводські кошти красилівський пан Королюк і одразу ж їх спродав, І заводську базу відпочинку там же та в Западинцях, – невідомо. Людинавін грошовита і все владнає, як, скажімо, справу з привласненням 18 мільйонів доларів.

  2. Пенкалі-Лундишеві – це хапуги, які накралися і зараз хочуть 30 поверховий будинок в Хмелі побудувати, на березі Бугу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.