Сьогодні у Хмельницькому відбувся перший форум, де проаналізували бюджет – 2017 у сфері ЖКГ

Сьогодні у Хмельницькому відбувся перший форум, який організував обласний осередок партії ВО «Батьківщина», з метою аналізу бюджету – 2017 на місцевому рівні.

Темою сьогоднішнього обговорення стала політика уряду в сфері ЖКГ. Цілком логічно, що головним спічрайтером виступив екс-міністр житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко.

У своєму виступі він наголосив: «В умовах відсутності ринку і все більшої монополізації, людей під лозунгами ринкового ціноутворення заганяють у систему боргів.

Ще більше це відобразиться на регіонах з невеликими доходами населення. Замість того щоб займатися ринковими реформами, законодавчим та інвестеційним кліматом в сфері ЖКГ, все робиться для того, щоб не вкладаючи нічого, очолити ті чи інші монополії і отримувати з цього зиск. Прогноз на осінь, коли почнеться подача тепла в оселі, суми в платіжках за послуги ЖКГ виявляться непідйомними для критично великої маси населення України».

11

За словами екс-міністра, сьогодні отримати субсидії планують понад 60% українських сімей, а це говорить про низьку платоспроможність та високі тарифи на ЖКГ.

«Проблема крадіжки має місце всюди без винятку, де є або бюджетні гроші, або відсутність обліку. Довгі роки складалася система накачування штучного тарифу за рахунок непродуктивних, абсолютно надутих втрат, списань, нормативів.

Все це пов’язано з одним – з непрозорістю самої процедури встановлення монопольних тарифів, порочної і згубної. Ні в якому разі не можна ставити споживача перед фактом, що тариф буде такий-то. Це глобальна помилка енергетиків, політиків від енергетики, політиків від схем в енергетиці, лобістських груп. Вони звикли стогнати з приводу своїх проблем, придуманих і явних, вимагати підвищення тарифів, що покривають каламутні схеми їх надприбутків, і шантажувати: “Не підвищите тариф – будуть віялові відключення і колапс” – пояснює Олексій Кучеренко.

Людям потрібно пояснити в яку боргову яму їх заганяє нинішня політика уряду Гройсмана, вважає політик.

«Я дуже добре знаю систему тарифоутворення в комуналці. Вважаю, що готується серйозний удар по населенню саме через монополії, через тарифи. Тому людей можна і потрібно озброїти. Чим? Системною інформацією» – наголосив екс-міністр ЖКГ.

Звернувся до учасників форуму й т.в.о. голови обласного осередку партії ВО «Батьківщина» Олег Лукашук.

Він наголосив, що в усі часи коли Юлія Тимошенко була в уряді, її політика була завжди соціально спрямованою.

«Нинішня влада працює для олігархів, а не для людей, і бюджет, який пропонує уряд Гройсмана – це бюджет зубожіння» – наголосив Олег Григорович.

У ході обговорення учасники форуму висунули ряд вимог до уряду, парламенту та Президента України.

«З метою запровадження раціонального використання енергії та стимулювання впровадження енергоефективних технологій, вимагаємо від уряду, парламенту та президента:

– ухвалити закон України про енергоефективність, на підставі якого можна було б визначити технічні умови та державні будівельні стандарти в галузі енергоефективності;

– передбачити в держбюджеті кошти та забезпечити фінансування технічного та фінансового аудиту тепло-енергогенеруючих компаній;

– передбачити в держбюджеті кошти для цільових субвенцій місцевим бюджетам для покриття витрат на капітальні ремонти будинків з їх обов’язковою енергомодернізацією;

– забезпечити використання коштів державного позабюджетного фонду енергозбереження виключно на модернізацію мереж та генеруючих потужностей і лише після завершення цього процесу вони можуть бути спрямовані на надання кредитів населенню»

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Фу. Який галімий піар.

  2. Без Юлі і дідів було б пристойніше.

  3. Без старих дідів та колишнього КГБшника голови партії та депутата зі Старокостянтинова булоб не просто пристойніше а в десятки разів вагоміша публікація навіть якщо вона платна із позначкою Рr.Спасіть старкон від Возного, бо лайно не тільки смердить, алей неприемно пахне!

  4. Скільки б не збиралися і не піарилися – ця “батьківщина” обісрана в Старокостянтинові секретарем міської ради степашкою, козлом возним, лизоблюдом буличем… Юлька, йди на х… зі своїми товарищами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.