Парламент звільнив суддю “вишки”, якого “замовила” Хмельницька міськрада

Сьогодні Верховна Рада проголосувала за звільнення судді Вищого господарського суду України Станіслава Мирошниченка “у зв’язку з порушенням присяги”.

“За” проголосувало 235 парламентарів.

Як відомо, Хмельницька міська рада та народний депутат України VІІ скликання Ігор Сабій у травні 2014 року звернулися до Вищої ради юстиції, яку просили притягнути до відповідальності суддю ВГСУ Станіслава Мирошниченка та розглянути питання щодо перебування його на посаді судді у зв’язку із упередженістю та безпідставною відмовою у доступі до правосуддя.

Справа втім, що вказаний служитель Феміди чотири рази відмовляв Хмельницькій міській раді у прийнятті касаційної скарги. Мова йде про судову справу проти ринку “Бартерсервіс”, який хмельницька влада хоче взяти до комунальної власності.

За результатами таємного голосування 24 грудня 2015 року Вища рада юстиції внесла подання до Верховної Ради України про звільнення Мирошниченка Станіслава Володимировича з посади судді Вищого господарського суду України у зв’язку з порушенням присяги судді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Хіба він один такий ???

  2. Замітьте що, звернення було від міської Ради ще в 2014 році! А то скоро начнуть писати : -як великий мер симчишин бореться із корумпованими суддями, а до нього нічто нічого не робив

  3. Не Симчишин- Сабій. Свобода що так, що так

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.