Під соусом реформ підрозділам Хмельницької ОДА підкинуть 24 млн. грн з обласного бюджету

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури  облдержадміністрації розробив Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016-2019 роки кошторисом 24,3 млн. грн.

Фото УНІАН

Фото УНІАН

Відповідний проект виноситься на затвердження сесії обласної ради, яка відбудеться 20 жовтня.

Розробник зауважив, що “на облдержадміністрацію та її структурні підрозділи покладено багато завдань щодо забезпечення ефективної реалізації реформ на місцевому рівні, у тому числі з урахуванням змін до бюджетного, податкового законодавства, нової концепції міжбюджетних стосунків та підвищення самостійності місцевих бюджетів”.

Фінансування, яке “вибиває” департамент економіки, мають намір розбити за п’ятьма напрямками. Найбільше коштів цьогоріч спрямують на створення ефективної матеріально-технічної та покращення фінансової бази структурних підрозділів облдержадміністрації (придбання сучасних засобів інформатизації і зв’язку, програмного забезпечення, комп’ютерної та оргтехніки, матеріалів до неї, паливно-мастильних матеріалів для службового транспорту, оплата праці працівників, витрати на експлуатаційні та комунальні послуги) – 7,1 млн. грн.

Ще 150 тис. грн потягне випуск друкованої продукції з актуальних питань застосування законодавства з впровадження реформ у всіх галузях діяльності, нової концепції міжбюджетних стосунків, (брошур, буклетів, пам’яток, листівок тощо), придбання паперу та витратних матеріалів для підготовки відповідей на публічні запити на інформацію.

По 50 тис. грн витратиться на оренду приміщень, залів, оплату послуг навчальних закладів та видатків на відрядження працівників; а також розробку та випуск тематичних сторінок у друкованих та електронних засобах масової інформації, на офіційній веб-сторінці облдержадміністрації, забезпечення оприлюднення інформації на веб-порталі, E-Data, E-Tender тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Куда кидають мільйони? Їх же половину розкрадуть?! Які реформи……. ми що тупі…..коли закінчиться цей бардак…..?
  Люди не мають за що хліба , ліків купити……

  • так, так тільки на дорогах пробки і вроді машини дорогі і бензин дорогий і газ дорогий і хліба нема зашо купити а дорогу перейти важко від потоків транспорту.

 2. По-перше, ніхто мільйони ще нікуди не кидає – це лише програма. Не факт, що під неї гроші виділять. Обласна рада понаприймала програм, але більша їх частина не фінансується через брак коштів.
  По-друге, заголовок статті не коректний, бо цих 24 мільйона на весь термін дії програми – на 4 роки.
  По-третє, на фоні видатків на освіту, охорону здоров’я і соцзахист (а це кілька мільярдів по області) – ці мільйони крапля в морі.
  Так що ніякої сенсації тут немає і добробут людей від цього вже точно не постраждає.

 3. До чого тут освіта та медицина.? Дата ти що з космосу? Чи працюєш лизуном в ода? Обл рада має кинути гроші на управління ода …… відкрий очі і прочитай! Найбільше коштів цьогоріч спрямують на створення ефективної матеріально-технічної та покращення фінансової бази структурних підрозділів облдержадміністрації.
  Тому людям від покращення умов ода краще не буде….
  А ти лижи далі….. може тобі щось з цих мільйонів перепаде!

  • А давай підемо працювати в ОДА! Порозганяємо там всіх, наведемо порядок. То може й люди заживуть краще!

   • розігнати всіх не вдасться… наскільки знаю корнійчуків— сан санич там надовго… навіть нгп забрав всі матеріали про родину корнійчуків… смішно виходить…ще недавно було а зараз пусті місця…

   • СУДЯЧИ З КОМЕНТАРІВ– ТИ НЕ ДАТА А НЕЛЯ..

  • А кого лижешь ты? С такой агрессией и ненавистью относится ко всем единственная политическая сила – свобода! Вот уж всех ненавидят, вот уж готовы всех уничтожить!

 4. Ото цифри! Наша міська рада сотні мільйонів витрачає на компи і іншу техніку. Треба з часом в ногу йти! І в закордонні відрядження їздять щомісяця. Аякже, треба вчитись. В ту ода як зайдеш аж встидно нема ні одного нормального компа. Хай куплять, хоть не встидно буде.

 5. Чомусь бажаючих працювати в ода мало

 6. Ви бачили яка технiка в ОДА? Вiрус на вiрусI! Так само I з людьми,розумних,творчих багато,чого сидять! Не розумiю! А в цей зоопарк нiхто не хоче,бути весь час пiдконтрольним теж не доя мене.Весь час хтось щось хоче,то гром.орг.,то рада майдану,то волонтери,бабки I всI остальнI.

  • Важко справді всім годити, майже неможливо. Маємо навчитись розуміти де люди розумні і порядні, а де навпаки. На сьогодні всі заводять своїх, а серед них стільки всякого, жах. Поки керівник розгледить – час минув, багато чого втрачено. Та й кон”юктурщиків багато, на жаль.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.