Мер Хмельницького Олександр Симчишин вважає одними із головних змін у житті міста за останній рік якісні дороги та нові підходи в галузі освіти. Про це він повідомив в інтерв’ю газеті «Проскурів».
«Обсяг капітальних та поточних ремонтів доріг, прибудинкових територій за останній час зріс у рази порівняно з минулими роками. Ми принципово почали відмовлятися від так званого ямкового ремонту, що є малоефективним та затратним. Розпочали кардинальне оновлення прибудинкових територій, створення так званих євродворів із доріжками з тротуарної плитки, благоустроєм. У першому півріччі вже відремонтовано до 100 таких прибудинкових територій, частина буде зроблена до кінця осені.
Відрізняється цього року від попередніх років і галузь освіти. Зокрема, ми кардинально змінили підходи до організації капітальних та поточних ремонтів у всіх освітніх та дошкільних закладах, закупили значну кількість навчального та спортивного обладнання в школи. Кожен загальноосвітній заклад одержав мультимедійні комплекси та додаткові кошти на вирішення своїх проблем, чого у таких масштабах досі ще не робилося. Тільки на ремонт дахів ми додатково виділи понад мільйон гривень. До речі, у рекордно короткий термін було збудовано дитсадок у мікрорайоні Ружична, на черзі — нові освітні заклади на Озерній та в Гречанах, місто поповнилося багатьма сучасними дитячими та спортивними майданчиками.
У дитсадках обласного центру за цей час відкриті десять додаткових груп, які охопили дошкільною освітою понад 300 діточок. Ми виділили з казни міста для кожної школи 100 гривень на учня, які використовуються на щоденні побутові проблеми школярів. Це дозволило відмовитися від батьківських внесків. Наші педагоги почали одержувати доплати за сумлінну працю, які здійснюємо і за минулі 2014-2015 роки. До речі, на передсвятковій сесії міськради призначили персональні стипендії для кращих педагогічних працівників міста. Також цьогоріч ми вперше провели освітянський та батьківський форуми, котрі дали змогу налагодити комунікацію між батьками і педагогами, з перших уст дізнатися про їхні проблеми».