Голова міської ради вважає дороги та освіту головними змінами у житті хмельничан за останній рік

Мер Хмельницького Олександр Симчишин вважає одними із головних змін у житті міста за останній рік якісні дороги та нові підходи в галузі освіти. Про це він повідомив в інтерв’ю газеті «Проскурів».

«Обсяг капітальних та поточних ремонтів доріг, прибудинкових територій за останній час зріс у рази порівняно з минулими роками. Ми принципово почали відмовлятися від так званого ямкового ремонту, що є малоефективним та затратним. Розпочали кардинальне оновлення прибудинкових територій, створення так званих євродворів із доріжками з тротуарної плитки, благоустроєм. У першому півріччі вже відремонтовано до 100 таких прибудинкових територій, частина буде зроблена до кінця осені.

Відрізняється цього року від попередніх років і галузь освіти. Зокрема, ми кардинально змінили підходи до організації капітальних та поточних ремонтів у всіх освітніх та дошкільних закладах, закупили значну кількість навчального та спортивного обладнання в школи. Кожен загальноосвітній заклад одержав мультимедійні комплекси та додаткові кошти на вирішення своїх проблем, чого у таких масштабах досі ще не робилося. Тільки на ремонт дахів ми додатково виділи понад мільйон гривень. До речі, у рекордно короткий термін було збудовано дитсадок у мікрорайоні Ружична, на черзі — нові освітні заклади на Озерній та в Гречанах, місто поповнилося багатьма сучасними дитячими та спортивними майданчиками.

У дитсадках обласного центру за цей час відкриті десять додаткових груп, які охопили дошкільною освітою понад 300 діточок. Ми виділили з казни міста для кожної школи 100 гривень на учня, які використовуються на щоденні побутові проблеми школярів. Це дозволило відмовитися від батьківських внесків. Наші педагоги почали одержувати доплати за сумлінну працю, які здійснюємо і за минулі 2014-2015 роки. До речі, на передсвятковій сесії міськради призначили персональні стипендії для кращих педагогічних працівників міста. Також цьогоріч ми вперше провели освітянський та батьківський форуми, котрі дали змогу налагодити комунікацію між батьками і педагогами, з перших уст дізнатися про їхні проблеми».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Децентралізація дала багато грошей! В Києві гарно спрацювали!

 2. Симчишин напрацював на додаткові: 10 мільонів через депозит, 12 мільйонів від пайової участі, 20 мільйонів від ПДФО. От вам і децентралізація.
  Крім ПТУ і пільгового проїзду на 100 мільйонів збитків вона нічого не дала.

  • Нехай ваш симчишин напрацює на тепло через КП “Теплокомуненерго”, на воду через комунальний водоканал та покриття інших тарифів які зростаючи, затягують удавку на шиях простих хмельничан.
   І хватить уже називати людей “дурнями та тупими” за те що не славлять вашого симчишина з його нацистською командою.

   • Вони всіх називають дебілами і всіх вважають дебілами. Мабуть тому що їх вибрали.

  • Так це дала все децентралізація. Якби не було її не було би можливості класти гроші на депозит іна інше. Коли не вистачає на життєві потреби про депозити немає і мови. Вчіть матчасть і не показуйте, що ви малограмотна людина і не розбираєтесь взагалі в бюджеті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.