У Старокостянтинові чиновники знову погуляли за рахунок громади

Фуршети за рахунок громади у колах старокостянтинівських чиновників набувають неабиякої популярності. Про це повідомляє Перша міська газета.

Ще не вщухло обурення після святкування з нагоди відкриття амбулаторій, як новий фуршет на декілька осіб провели до Дня Незалежності. Цього разу чиновники наїли на меншу суму. Із місцевого бюджету виділили майже 3 тисячі гривень. До речі, цей захід знову відбувся у ресторані “Транзит”.

Про це можна довідатись на офіційному порталі публічних фінансів України

Нагадаємо, що перед цим фуршет старокостянтинівські чиновники влаштовували  з нагоди відкриття амбулаторій сімейної медицини. Тоді у “Транзиті” умудрились нагуляти на 6,5 тисяч гривень.

11

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. знову в ресторані що належить родині голови ОДА… НЕМА ЦЕНЗУРНИХ СЛІВ!!! ТІЛЬКИ МАТЮКОВІ!!!!

    • Аж на цілих 100$ – жах!!!! Чинуша з Мухосранського району навіть таке переплюне

  2. Мабуть якісь гості приїхали на святкування до Старкона то й завели їх погодувати, це ще не дорого. Скільки зараз весілля коштує. Ого-го! Перейшли вже на малюсінькі весіллячка. А колись все село гуляло. А гостей треба приймати гарно всеодно, бо тоді вже зовсім якось по жлобськи виходить.

  3. Створено новий амбітний проект #Водавсело, метою якого є поширення отриманого досвіду серед усіх зацікавлених сторін із тим, щоб кількість систем водопостачання, створених за цією моделлю, збільшувалася, забезпечуючи доступ до якісного водопостачання більшій кількості сільського населення в Україні:

    http://vodavselo.info/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.