Американський консультант провів заняття з тактичної підготовки з хмельницькими прикордонниками

Як повідомила прес-служба НАДПСУ, основною метою візиту іноземця було проведення занять на курсах підвищення кваліфікації керівників мобільних підрозділів.

На кафедрі тактики прикордонної служби факультету охорони та захисту державного кордону з керівниками мобільних підрозділів було проведено заняття з тактичної підготовки на тему “Планування операцій”.

По завершенню занять консультант відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стівен Пастор оглянув навчально-матеріальну базу факультетів охорони та захисту державного кордону, правоохоронної діяльності.

На кафедрі прикордонного контролю він ознайомився з навчальними аудиторіями для здійснення процедур контролю другої лінії, спеціалізованими класами контролю першої лінії та технічними засобами прикордонного контролю.

На правових кафедрах ознайомився з експонатами музею криміналістики та лабораторії прав людини.

Особливу увагу іноземного гостя заслугувала навчально-тренувальна база спортивних комплексів для занять спортом №1 та 2 кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.